Get Adobe Flash player
Sign in to follow this  
Kojot

Novi, poboljšani kojot komentariše partije sa ram tam tam still_mojo

Recommended Posts

Kojot   

Kao što rekoh evo ga nešto novo. Dual commentary, tj nas dvojca gledmao klipove i kenjamo. Biće zanimljive od mene smaog sigurno a i still lepše priča engleski. Ono što je posebno interesatno u pitanje je tenk objacet 907 koji se dobijao kao nagrada za treću kampanju!! Uživajte!!

Kevin   

mozda da skratis malo naslove, ono boli ljude uvce kako ide full tag lika koji igra, pogle malo druge gejming kanale kako nazivaju svoje klipove :D

Kojot   

Hvala. Ja manje više kopiram Quickbaby,ali ok skratiću naslove!

Znam stiju.. jbg...dok pokušam da prevedem foru cao.....ali vežbacu engleski

Kojot   

Hoću da komenatiršme partije rurovacva ali nemam vremna da gledma šta i kako 15 replaya-eva... tako da ako imate neki Ace tnaker sa nečim zabavnim dajte.. 

U međuvrmenu evo ga još jedna zabavna video gde je ekipa uspela da preokrene izgubljenu bitku i ispiša se protivnicima u oči!!!

Kojot   

video! u subotu cu da se posvetim snimanju!!pa cu onda da izaberem šta mi se sviđa!! To cu raditi ja solo!

Starbak   

kojo nađi negde onu tenkovsku kapicu i stavi je kad komentarišeš :)

moraš da pecaš ljude na fore, kapiram da ima zilijun ovakvih kanala

Starbak   

prvi kill za maloga dušana

mislim da malo više treba da komentarišeš partiju (u smislu taktike and shit, šta je dobro, šta ne, da li je dule noga i zašto jeste :DD), a manje ono što je evidentno na ekranu

Zwerko   

Sta koristis za capture i koju kompresiju stavljas na video pre uploada? Posto mi i dalje deluje da ti je bas previse kompresovan video, vide se ono pakleni artifakti, ok YT ga kompresuje ali ne bi trebalo bas toliko. Ovo ostalo meni sve kul, pogotovu sto si ispunio Duletovu zelju :)

o/ fala kjuti, ladno si stavio i flasu rakije na preview :D

btw, kako uspes da vratis rep na normalan ingame izgled, ovaj sam igrao sa omc modpackom cini mi se

Zwerko   

Pa dovoljno je samo da on nema taj modpack kod sebe, tj replay ce se prikazivati s onim modpackom (ili bez bilo kakvog) kakav je na kompu na kome pustas, bez obzira s cime si ga ti snimao.