Jump to content

zanimljive slike


Guest

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

čudi me da niko do sad nije organizovao neku "čeku" kad već znaju da odatle skidaju svakog dana.

Ma ko zna u kojoj su situaciji ti ljudi koji skidaju. Ne bi me cudilo da to rade iz krajnje nuzde tako da ni "cheka" ne bi pomogla jer cim bi ozdravili vratili bi se nazad. Jedini nacin da se ovo sredi je da policija lepo postavi kamere po tim kriticnim mestima a grad osvetljenje i to je to.

http://newsarchive.medill.northwestern.edu/uploadedImages/News/Chicago/Images/Urban/BLULITE photo.jpg

Naravno ni ovo nije 100% sigurno jer tako nesto ne postoji ali ce znatno otezati kradju.

 

Link to comment
Share on other sites

kao da smo mi uredjena zemlja, pa eto jos kamere da postavimo. problem pocinje kod obrazovanja, svesti nacije, kod toga sta se gura u prajm tajm na tv-u, sta se u drustvu vrednuje, i cije se misljenje cuje. nastavlja se sa urusenom ekonomijom i beznadjem u kojem zivimo i mi normalni, i ovi moralno izpopaceni kriminalci. ovaj problem se ne moze resiti kamerama, ovaj problem je, kao sto rekoh, daleko dublji. 

no, kao pocetno resenje zaista preporucujem sacekusu, ali sa jednim amandmanom. prvo cebe na glavu, da ne zna ko ga bije. a onda ga umlatiti, provozati u gepeku i izbaciti 70km od beograda na nekom sporednom putu, u sred noci. najbolje bi bilo kad bi to policija resavala, ali policija i sud postoje da zastite okupatore i njihove namesnike na vlasti. za narod ih sveukupno bk, to valjda ne moram da ponavljam. moracemo sami da branimo svoj integritet i suverenitet, cak i od trenutne vlasti, jer na kraju krajeva je to nas integritet i suverenitet jer mi smo srbija. 

Link to comment
Share on other sites

organizujem čeku da načinim brutalno krivično delo, koje nadilazi sprečeno krivično delo, koje nije sprečeno, jer policiju boli kurac za sprečeno krivično delo, ali je neće boleti kurac za brutalno krivično delo, koje ću počiniti ja.

u tim makazama živimo već neko vreme.

 

pa ne moraš da ga ubiješ - malo ga "upozoriš" a on svakako neće otići kod pandura da te prijavi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...