Jump to content

Internacionalni turnir ponovo u Nisu . Da li ima zainteresovanih timov


Gaming fun Nis

Recommended Posts

Zelimo da napravimo turnir gde je prva nagrada 100 000 dinara . Pitanje je da li ima timova ? U nasoj igraonici smo vec imali turnir sa 28 ekipa od kojih su 5 dosle iz inostranstva , igralo se dva dana da bi se sto vise vremena provelo u igri . Nocenje za one koji nisu is Nisa smo mi placali . Ove godine na raspolaganju imamo veoma lep hostel sa bazenom gde bi nocenje onih koji nisu iz Nisa mi platili sa mogudnoscu turistickog obilaska znamenitih I najlepsih mesta u Nisu sa vodicem uz rucak bez zurbe u kafani na najlepsem mestu u Nisu ( prava divljac u vinu na visini od 900m sa jedinstvenim pogledom na grad I tradicionalnu Srpsku muziku ) . Obilazak cuvenog spomenika Stevanu Sindjelicu na Cegru gde je 3 000 Srba porazilo 10 000 turaka I jedinu cele kulu na svetu cijim se junacima i Napoleon divio , spomenika iz vremena starih rimljana , poseta Niskoj Tvrdjavi I Niskoj Banji , odmor I druzenje na lepom odmaralistu u prirodi na kamenickom visu , sve to uz doplatu od 2 000 dinara .Postavlja se samo jedno pitanje , da li ljudi zele da igraju sa ufurom od 10 000 dinara sa time sto mi snosimo trosak boravka u novom hostelu . Zelja nam je da napravimo ponovo Balcan fun turnir koji ce se dugo pamtiti I prepricavati po svim gradovima . Molimo prijavite ekipu ovde ukoliko ste zainteresovani . P.S imamo 52 racunara koji su I've godine renovirani , deo he novi , quad core procesori svuda , dobra graficka , 8 GB rama . Okacicemo slike da vidite kako izgleda najposecenija igraonica na jugu Srbije . Najbolji igraci sirom zemlje koji su ucestvovali na nekom of nasih turnira mogu najbolje da van docaraju kako to izgleda kada mi to napravimo . Turnir bi bi ponovo propratile televiziske stanice .

Gaming fun se pored toga sto je najveci I najposeceniji gejmerski centar na jugu Srbije moze pohvaliti I estetskim enterijerom koji retko koja igraonica u evropi ima . Ne znam da li u Cacku Kragujevcu Subotici imate igraonice u kojima su igraci proveli vise vremena .

Edited by Gaming fun Nis
Link to comment
Share on other sites

Po mom misljenju nije puno za tim koji ima sanse da dodje u top 4 iliti finale, za sve outsidere koji bi se mozda prijavili for fun i da vide kako je to igrati na nekom vecem turniru i jeste pomalo mnogo. Gledam po sebi, recimo cak i da imam pro tim - znas ti gde je Vojvodina od Nisa, izgubili bi pola dana samo na voznju a i putni troskovi su tu :D

Edited by Souldrinkah
Link to comment
Share on other sites

Takva je cena jer mi snosimo troskove u odlicnom hostelu . Placa se najam objekta sa 50 racunara i nagradni fond je izmedju 150 000 - 250 000 din u zavisnosti od toga koliko ekipa se prijavi , mi mozemo da sponzorisemo 4 i 5 i 6 nagradu da stavimo veliku ali da damo vreme koje mozete prodati . Ovo i jeste zamisljeno kao jedan Balkanski centralni turnir zbog toga je ucesce do duse zajedno sa smestajem 2 000 din po igracu ali prva nagrada minimum 100 000 dinara . Pripremili smo odlican obilazak okoline uZ rucak u jednoj od 3 najbolje kafane u gradu na posebnoj lokaciji za one koji to zele i odlican smestaj . Ucesce jeste visoko i ne bit tu cinjenicu da demantujem , ako skupimo ogroman broj ekipa mi mozemo primer da dam da smqnjimo ucesce na 7 500 dinara .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...