Jump to content

Steelseries Siberia v2 (Orange, Black, Black-Gold) + poklon podloga


GameAgents

Recommended Posts

Prodajem slusalice:

 

* Steelseries Siberia v2 Orange + poklon podloga (razer mantis mini) - 6000 RSD

* Steelseries Siberia v2 Black + poklon podloga (razer mantis mini) - 6000 RSD

* Steelseries Siberia v2 Black-Gold + poklon podloga (razer mantis mini) - 6000 RSD

 

Prodajem podloge:

 

* Razer Goliathus Medium Size - 1300 RSD

* Bloody Gaming B-071 - 1000 RSD

 

SLIKE

Link to comment
Share on other sites

 

Lepo originalno pakovanje braćori. Bar napiši šta stvarno prodaješ, to što radiš je svesna prevara.

Kao prvo hocu da ti kazem da se bavim ovim vec 6-7 godina kada niko nije ni znao za aliexpress, ne znam ni kad je osnovan. Druga stvar ja robu nabavljam od velikog licenciranog distributera i svi proizvodi su original. Npr kad uzmes neki razer mis na aliexpressu od nekog prodavca ne mozes da mu instaliras drajvere jer nije original i ne mozes da ga nadjes na razer supportu, jel tako? Uzmi od mene razer mis i probaj da nadjes drajvere na razer supportu i naci ces, bas zato sto su original proizvodi. Moj distributer prodaje i na aliexpressu, tacno je. Prodao sam 50+ siberia v2 i niko mi se nikada nije pozalio na kvalitet ili bilo sta drugo, na kraju krajeva ja dajem radnu garanciju pa ako ti se ne svidja ti vratis. Ja igram CS dugo godina i koristim opremu koju ja nabavljam i prezadovoljan sam. Imam Siberiu v2 belu od 2009-e godine i jos mi radi bez ikakvih problema. Inace ne vidim zasto si se nasao ovde prozvanim, dal te ja mozda nisam nekada prevario ili prodao ti nesto sto ne valja ili ne radi? A sto se tice aliexpressa preporucujem ti da narucis nesto sa aliexpressa (ne mora biti gaming oprema) i preprodas umesto sto mene ovde prozivas, zaradices neki dinar. Pozdrav.

 

 

P.S. 

Gledam ovaj video i vidim da sve deluje ok. Sta je tu problem? Zasto je prevara ako ti sutra kupis auto za 4000 EUR i nadjes kupca posle za 5000 EUR i prodas. Da li je to prevara ili sposobnost za dobru trgovinu? Pobrkao si locnice.

Edited by PickYourGames
  • Downvote (-1) 9
Link to comment
Share on other sites

Nije problem da se ti ugradis u cenu nekog proizvoda, to je legitimno. Problem je sto pravis istu pricu kao i kinezi na Aliexpressu, prodajes jeftine kineske kopije kao da su original. Problem sa videom i s tvojim oglasom jeste sto proizvodi tu prikazani nisu original. Npr kutija za te crvene Siberia V2 izgleda ovako 

 

DSC_0866.jpg

 

A ne onako kako je u videu i kako je na tvojim slikama. I na kraju ne pisem ovo da bih ulazio u diskusiju nego prosto da pojasnim svima koji citaju oglas da su u pitanju fejk proizvodi. Samo po sebi proizvod moze i da ne bude tragican, ali to nije onaj proizvod koji ti reklamiras. 

  • Upvote (+1) 1

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Al' najjaci su mi ti oglasi prodajem otiginal siberie v2 samo upakovane u foliju. Ili to ili stare par meseci bez kutije i garancije. Pa brate moj. Evo ja sam samo ovde prodao 2 siberije i plus oglasi, svaka je barem imala originalnu kutiju i garanciju, iako je istekla. Ali se ima uvid odakle su.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...