Jump to content

Potreban c# junior developer-intern (plaćen)


CarbonMonk

Recommended Posts

Drugari,

 

ideja je da pronađem nekoga koga ova vrsta posla interesuje ali i da mu ide od ruke, da par meseci uči i bude plaćen za to, a da kasnije dobije full employment.

 

Znači morao bi da bude neko ko je imao dodira sa c#/sql, može da bude i high school kid kome se ne ide na faks ...

 

Mi smo malena firma, ogranak strane firme na NBG.

 

Sva pitanja i CV's na PM.

  • Upvote (+1) 1

Yoda: The other side is dark.. very dark.

Obiwan: Quit whining and eat your toast already

Link to comment
Share on other sites

Hvala na savetima, ako ne prodje ovo sa forumima, a meni se to do sad pokazalo kao najbolje za male juniore, odradicemo oglas ... nego se tad javi gomila ljudi i treba intervjuisati sve i tako dalje ...

 

Poslednja dva developera sam nasao preko benchmarka, super iskustvo pa bih da nastavim tako ... a prve programere smo nasli preko oglasa na infostudu, uzasno iskustvo :) 

 

Ovako ih platim mesec, dva i vidim da li ispunjavaju growth potencijal za narednih par godina ... dosta je sve brze nego ulaziti u full recruitment. 

Yoda: The other side is dark.. very dark.

Obiwan: Quit whining and eat your toast already

Link to comment
Share on other sites

Hvala na savetima, ako ne prodje ovo sa forumima, a meni se to do sad pokazalo kao najbolje za male juniore, odradicemo oglas ... nego se tad javi gomila ljudi i treba intervjuisati sve i tako dalje ...

 

Poslednja dva developera sam nasao preko benchmarka, super iskustvo pa bih da nastavim tako ... a prve programere smo nasli preko oglasa na infostudu, uzasno iskustvo :) 

 

Ovako ih platim mesec, dva i vidim da li ispunjavaju growth potencijal za narednih par godina ... dosta je sve brze nego ulaziti u full recruitment. 

Daj im zadatke koje treba da reše da bi došli do intervjua, uštedećeš sebi brda vremena.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...