Jump to content

Overwatch - pričajte (slobodna diskusija)


SavKe

Recommended Posts

46 minutes ago, Lucky said:

Pa nema neke specijalne razlike u odnosu na ovu ligu koja se pravi? Postoje kvalifkacije, postoji nakon toga 8 najboljih koji učestvuju, igraju se mečevi regularno i traje mesec-dva i na kraju prva četiri tima dobijaju nagrade i prenosi se uživo? :))

Mislio sam na vise neki "old school" fazon, u igraonicama koje imaju OW na primer, veca bi se paznja privukla.A i mislim da treba dati fore malo vise casual igracima koji su na GamesConu bilu i timovima poput mesanog mesa.

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Revnger888 said:

Mislio sam na vise neki "old school" fazon, u igraonicama koje imaju OW na primer, veca bi se paznja privukla.A i mislim da treba dati fore malo vise casual igracima koji su na GamesConu bilu i timovima poput mesanog mesa.

Overwatch scena je jos mlada (pogotovo u našoj regiji) i nema puno ozbiljnih timova koji su zajedno duže vrijeme. Smatramo da je ova liga odlična prilika za sve vrste Overwatch igrača. Ujedno je lijepa prilika za malo skupit ljude, organizirat community, zabavit se i promicati dobre igrače, vjerujemo da će nakon lige postojati više "ozbiljnih" timova kako kazes

Link to comment
Share on other sites

On 12.2.2017. at 9:44 PM, Revnger888 said:

Mislio sam na vise neki "old school" fazon, u igraonicama koje imaju OW na primer, veca bi se paznja privukla.A i mislim da treba dati fore malo vise casual igracima koji su na GamesConu bilu i timovima poput mesanog mesa.

moje lično mišljenje, ne znači da sam u pravu, je da je taj old school sistem u igraonicama praktično zaboravljen, izuzev za turnire, naravno. A i sama poseta igraonicama i praćenju turnira je opala otkad sve to postoji live na netu.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, shw. said:

nemanjem problema na turniru.

Pa ne baš. Ne znam dal' pratiš APEX S2 u Koreji, imaju problema non stop i nažalost rešava se restartovanjem mape.

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

On 22/02/2017 at 10:02 AM, BakiZ said:

Ja ne pratim OW scenu , jednostavno ne deluje mi kao da ima neki ozbiljan e sports potential, smesno mi samo sto ne postoji pauza u igrici kako se to resava kad neko DC ili imaju neki problem na turniru npr?

Ne znam otkud ti ta info, ali Overwatch ima opciju pauze.

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, BakiZ said:

Gde se tacno nalazi? Posto jos nisam naleteo na nju, niti sam ikad doziveo da se igrica pauzira ako neko dc ili ako je neko afk

Ako se dobro sjecam, CTRL+SHIFT+'+' je shortcut za pauzu koji je dostupan samo u custom lobbyu i lobby leader jedini moze pozvati. 

Evo kako to izgleda, prošle nedjelje je igraču puko net pa se igra pauzirala dok se nije vratio - https://www.twitch.tv/videos/123237907?t=02h04m55s .

Inačeu u competetive matchmakingu još nije dodana ta opcija

Edited by med1cz
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 3/14/2017 at 3:50 PM, fatboy said:

I dalje ne verujem da neko igra ovaj Overwatch jbt....

Koliko retardiran post.

Meni se sviđa što nerfuju 2CP mape, jer su draw-ovi bili užasno česti.

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

To je Nigger, šta je sa vama :) Nije da ne razumem čoveka donekle, samo on ne ume lepo da objasni šta mu smeta, a smeta mu slično što i meni samo što je on ekstremista! :)

45 minutes ago, Aleksandar_ said:

Meni se sviđa što nerfuju 2CP mape, jer su draw-ovi bili užasno česti.

Što reče neko juče na Hanamuri - "more like Drawnamura" :)

Link to comment
Share on other sites

Junkrat
Total Mayhem
Junkrat's explosion no longer hurt himself
Developer Comments: Previously, Junkrat’s projectile speed made him difficult to use at long ranges, but the damage he took from his own explosions made him difficult to use at close ranges. This change makes him more effective at close ranges, allowing Junkrat players to explore new strategies.

Jel sam ja dobro skapirao ovo da Junkrata više ne oštećuju sopstvene granate? Ili se odnosi samo na perk kad ispusti granate posle smrti? Što mi je opet čudno jer ne znam kako bi ga tad oštetile kad je već mrtav :)

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Lucky said:

Junkrat
Total Mayhem
Junkrat's explosion no longer hurt himself
Developer Comments: Previously, Junkrat’s projectile speed made him difficult to use at long ranges, but the damage he took from his own explosions made him difficult to use at close ranges. This change makes him more effective at close ranges, allowing Junkrat players to explore new strategies.

Jel sam ja dobro skapirao ovo da Junkrata više ne oštećuju sopstvene granate? Ili se odnosi samo na perk kad ispusti granate posle smrti? Što mi je opet čudno jer ne znam kako bi ga tad oštetile kad je već mrtav :)

Ne moze vise sam sebe da osteti nikako, ni svojim granatama ni ultijem itd...

Link to comment
Share on other sites

da, da, tako sam i mislio da je, nego mi je čudno što su podveli pod "total mayhem" pošto mu se tako zove onaj perk.

To sad svakako dosta menja priču kada je u uskim hodnicima :)

Videh tek kasnije one promene na Zenyatti i to će biti zanimljivo podrobnije isprobati.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...