Jump to content

Overwatch - pričajte (slobodna diskusija)


SavKe

Recommended Posts

Dobro da, sretneš svakakve ljude u overwatchu nažalost

Najviše mrzim kada mi uđe u gejm lik koji je izgubio prethodni gejm zbog trola pa odluči da on bude trol ovaj gejm, zato uvek pokušavam da kad god uđem u gejm unesem neku "prijateljsku atmosferu". 

Isto, na low rankovima niko apsolutno ne igra timski i retko ko koristi voice chat pa je jako teško biti svestan šta se dešava u igri i to se uvek završi tako što svi krive sve ostale za izgubljen gejm. 

Imho timska igra i dobra komunikacija > skill.

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

U principu nemam ništa protiv ne meta pikova kao što su widow-hanzo itd. 

Ako znaš da igraš te heroje, odlično, igraj ih. 

Pre bih imao lika koji zna da igra hanza nego lika koji igra soildera a ne radi ono što treba.

A što se supportova tiče ana je jednostavno must.

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
1 hour ago, Malfurion said:

Dobar dan,zeleo bih da pitam,posto sam nov na ovom forumu,kada se odrzavaju Overwatch turniri,da li ima 1v1 i gde mogu da se prijavim ?

Trenutno nema turnira, ali će biti najavljeni uskoro. Timski, a za 1na1 se ne zna i dalje, mada postoji ideja :)

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Lucky said:

Trenutno nema turnira, ali će biti najavljeni uskoro. Timski, a za 1na1 se ne zna i dalje, mada postoji ideja :)

Bok, owadria.org je prošlu subotu organizirala 1v1 turnir (i ZeroQL je prisustvovao ako se dobro sjećam), Tu je i VOD

Savjetujem da se priključite našem discordu kako bi pratili najave za sljedeće turnire i community eventove koje ćemo održavati :)

Link to comment
Share on other sites

Mene je zakucao na 1700 placement, iako nisam imao puno isskustva sa OW, dosta toga sam pokupio iz drugih igrica . Igrao sam i paladins dosta sto je veoma slicno, naravno prvo sam narucio sve heroje gledao guidove, gde da se pozicioniram na mapi gde braniti etc... Ali ubrzo sam krenuo spam pick roadhog i zaredjao sam bas dosta pobeda do 2500 e tu sam sad vec malo zakucao

Link to comment
Share on other sites

On 2/10/2017 at 5:54 AM, med1cz said:

Mislio sam na malo opusteniju verziju, i samo za Srbiju, recimo da se naprave kvalifikacije i da ostane recimo 10 ozbiljnih timova, i posle toga da se mecevi igraju regularno.Recimo da liga traje mesec-dva i na kraju recimo prva 3-4 tima dobiju nagrade.I naravno da se sve prenosi uzivo,Sigurno bi smo zainteresovali dosta ljudi za OW a mozda, ukoliko bude zanimljivo, bude prenoseno na kanalima poput "Ultra" ili slicno kao LoL Liga. Sta mislite?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...