Jump to content

Overwatch - pričajte (slobodna diskusija)


SavKe

Recommended Posts

14 hours ago, greenDoc said:

E jel moze neko da me doda na battle.net-u? Poceo sam da igram pre nekih mesec dana. U goldu sam,(mada sam na neku foru spao sa 2140 na 1800). Treba mi neko sa kim mogu da igram normalno jer kao i uvek na EU serverima se tesko nalaze razumni ljudi. GreenDoc #2585

imaš tamo spisak aktivnih igrača, slobodno dodaj ti :)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

2526 posle plejsmenta, bukvalno kao da su uzimali sr sa kraje druge sezone i smanjili ga za ~150 nakon plejsmenta kakav god bio tamo učinak.

Završio sam plejsmente 7-1-2.

Ali dobro, moj utisak je da se lakše diže rank u ovoj sezoni, jer u proseku dobijam 35 po partiji a znatno su mi lakše partije nego prošle sezone.

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nova Simetra kida!

Makar dok se protivnici ne naviknu na nju.

Onaj shield je realno ubica. Pri čemu sam mislio na "e" mada je i ulti shield dobar.

Sad umesto da u defu nemaš nikakvu funkciju posle prvog pointa imaš nešto da radiš zapravo a i 6 turreta u šteku je gotivno za brzo obnavljanje uništenih.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

pa onda si omanuo topic, imamo onaj drugi za smešne overwatch situacije!

inače, meni nije smešno što iznova kreće onaj trip sa competitive mečevima koji se završavaju sa izlaskom igrača :)

inače2, dok je bio winter wonderland, izvalili likovi kako da sa Mei upadnu u neku rupu iza nekog stakla i upropastili svaki drugi meč 3na3 koji sam igrao.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, [BMF]Psycho said:

Izlazak igrača radi samo na početku prve partije, jer neko nije dobio pick, pa pizdi.

Mada, korisna strana je kad dobiješ poznatog trola u timu, pa mesto da patiš samo cancelujes

Juče sam igrao control point i to Oasis, povedemo 2:0, lik izađe i izgubimo 2:3 :(

Link to comment
Share on other sites

Nakon više meseci mučenja uzeh dajmond lol.

Pošto delim acc sa ortakom i dignem sr na ~2900 uđem sutradan 2300 i tako u krug. Sinoć seo i sa 2300 na 3k za 7h

inb4 sutradan 2500

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

Lagano, jednostavno njegov skill nije ni blizu tom skil rejtingu i onda gubi 90%gejmova koja odigra na tom ranku. Onda tiltuje jer gubi i igra još lošije nego što bi inače igrao.

Dizati rank je lakše ukoliko stvarno ne pripadaš u trenutnom ranku zbog winning streak-a.

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

Pa da, i to je tačno.

Ujedno, juče sam igrao partiju sa arhetipski definisanim igračima, svako od njih - klinac koji kreće da rageuje bez razloga, troll koji sve vreme priča kako će da se drži za ruke sa svima, neki matori lik koji sve vreme priča kako ćemo da pobedimo, neki bajko koji je "glavni strateg i organizator igre" - ne znam samo koji sam ja bio u toj čitavoj podeli, verovatno casualac :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...