Jump to content

Overwatch - pričajte (slobodna diskusija)


SavKe

Recommended Posts

Simpatična je, u pogledu toga što ima dosta prolaza i delova, par chokeova, i levitacije - okruženje je prijatno za oko, nije ni to mala stvar - malo je konfuzna u početku, potrebno je navikavanje, lako se pada sa mape - ali biće kul osveženje.

Link to comment
Share on other sites

ima smisla, ali i dalje mi deluju potpuno beskorisno skinovi u ovoj igri - što se vidi i u praksi, gledam lika, ne vidim ni S od skina i onda bude u POTG i kao "wow, uopšte nisam znao da je ovako izgledao tokom citave partije".

btw, igrao sam danas sa @Nyarlathotep, kul partije, ali koji je to potpuno drugi nivo igre kad su likovi 2xx leveli :))

Link to comment
Share on other sites

On 24.8.2016. at 1:30 PM, Lucky said:

pa i treba da izađe kada igra kao baba :))

vežba hanza pre patch-a!11

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Lucky said:

haha, nije nego teško pogoditi heroja koji nije kao trokrilni orman :)

Ja sa hanzom imam problema da pogodim Winstona :(

Imho jako beskoristan heroj

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

Naravno,svaka cast na ovoj temi.Jeste da nije popularna kod nas kao npr. CS : GO,Dota ili LOL,mi i dalje igramo ovu predivnu igricu,sa puno backstory-a (koji sada samo nadogradjuju) i sa puno smisla i zabave na prvom mjestu.Naime,nije mi cilj da reklamiram bilo sta ovdje,ali ako moze malo podrske na mom kanalu,cisto da se vise cuje za Overwatch u nasoj zemlji,kao i na balkanu. :) Hvala vam!

https://www.youtube.com/channel/UC3qr0Cf6eSErhhYVuPVajyg/videos

 

Link to comment
Share on other sites

Hanzo.

Previše je teško dati head sa njim, zato mu opet i povećavaju onaj hit box, ulti mu se prelako izbegava, jedina dobra stvar je vision koji daje. Dobar je ukoliko skidaš protivnike dok rašuju, ali ako ti probiju na point gotov si jer je po meni preloš na close combatu. Opet, imho, ima mnogo korisnijih defence heroja od njega iako ih i ne pikujem previše.

Edited by Aleksandar_

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Aleksandar_ said:

Hanzo.

Previše je teško dati head sa njim, zato mu opet i povećavaju onaj hit box, ulti mu se prelako izbegava, jedina dobra stvar je vision koji daje. Dobar je ukoliko skidaš protivnike dok rašuju, ali ako ti probiju na point gotov si jer je po meni preloš na close combatu. Opet, imho, ima mnogo korisnijih defence heroja od njega iako ih i ne pikujem previše.

Slažem se, ali dobro postavljen ulti uopšte ne mora da se koristi samo da bi načinio dmg, i to je meni genijalna stvar kod tog ultija - može da sakrije tvoje u rushu, može da zakloni vidik, može da pomeri protivnike taman koliko treba.

Na uskim koridorima onaj njegov multishot kida, iako ima jak random faktor.

Kažem, opet, ja ga lično ne gotivim, ali mislim da i dalje ima solidnu upotrebnu vrednost u partijama.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...