Jump to content

Overwatch - pričajte (slobodna diskusija)


SavKe

Recommended Posts

4 minutes ago, Lucky said:

Mislim da oni to baš i hoće da naprave, casual igru - da li će im se obiti o glavu videćemo. Generalno oni mogu da je forsiraju jer su Blizz, kao što rade sa HotS - umpumpavaju pare u HotS turnire i samim tim ga drže relevantnim, inače bi odavno pao u drugi plan. Slično će raditi i sa Overwatchom.

Naravno menjaće oni balans, ali nisam siguran da će da pređu u hardcore deo priče.

Nisam mislio ono da cela igra krene ka hard core, ali da ubace bar neki element koji ne mozes tek tako sam da skontas, cisto da pozelis da pogledas neki stream.

Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da Overwatch tu ipak ima neke cakice, ne baš puno ali nekoliko + naravno counter, jer im je tako bazirana igra - svaki heroj ima svog nemesisa i onda je kombinacija ključ. Kad se te stvari provale, videćemo koliko će biti zabavno.

Link to comment
Share on other sites

McRae je gej sa Brokeback planine, to svako zna.

Inače trebao nam hiler pa sam naprasno pronenio u Lucia, i sad mi je najzabavniji heroj. Dok se drugi pate, ja vozikam okolo, pustam lekove il brzinu, boli me uvo.

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

On 27.5.2016. at 5:31 PM, Silencer said:

Al vidi ti sad ovaj skill :)

 

Uopšte mi nije jasno kako je deflectovao onaj hook na početku koji pominje, kada ga je ovaj već bacio - on je upao u sred tj. praktično pred povlačenje hooka nazad - meni to ne deluje kao feature, više kao bug.

13 hours ago, [BMF]Psycho said:

Inače trebao nam hiler pa sam naprasno pronenio u Lucia, i sad mi je najzabavniji heroj. Dok se drugi pate, ja vozikam okolo, pustam lekove il brzinu, boli me uvo.

super je lucio, ko nauči da glajduje mnogo je zabavan.

Link to comment
Share on other sites

Juče sam upao u neku preblesavu partiju, Numbani igramo, ja obeležim Simetru al' je ne pickujem, pogledam - ceo tim izabrao Simetru sam jednog lika koji je Tor. Rek'o ovi nisu normalni, izaberem ja nešto drugo i krene meč, ovi zabodu 24 tureta od simetre i ovaj "glavni" od Tora, haos bio. Naravno da to u nekom pravom meču ne bi uspelo, ali je za ovaj pub bilo prezabavno :)

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Silencer said:

http://www.pcgamer.com/overwatch-cheaters-are-having-a-hard-time/

Hmmm kolko je ovo realno, da i neko kupi igru 4 puta i da popije ban na svim nalozima, a da nije cheatovo na tri.

Inace 7 miliona igraca. Lepo su prosli :)

Meni je ta brojka dosta čudna, mnogo mi je mala razlika u odnosu na open betu koju je igralo "samo" 9 miliona - nešto što je džabe proba 9 miliona a onda se za ful isprsi 7 miliona?

Plus, 7 miliona - pa toliko WoW nije imao u prvih dve godine :) sigurno znaš bolje statistike od mene.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da je overwatch izbacen u pravo vreme nije nesto bilo novih a dobrih igara na ovaj fazon, tako da sve u svemu ovo je koliko ja vidim dosta falilo siroj masi.

Dosad je wow bio glavni izvor finansija ko zna mozda ga uskoro nasledi neka od ovih novijih igara. Jer lepo su oni tu zaradili kesa, i jos sad kad ovi napaljenici potrose jos toliko dok kupe sve skinove i ostalu sminku, lepo ce da trljaju ruke u blizzardu. ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...