Jump to content

Overwatch - pričajte (slobodna diskusija)


SavKe

Recommended Posts

@stiven
pa ne bi bilo smisla da ne moze heroj da se promeni u fajtu, to bi bilo ko dota onda + bi ljudi bili osudjeni da guslaju do kraja na jedan nacin umesto da promene kad se ukazhe potreba prosto u odredjenim segmentima mape  oces jedne skilove a u drugima druge.. btw kad se menja ulti skala se resetuje tako da nema farmovanja na 1 liku pa posle switch na drugog sa boljim ultijem
to ako ima neki aim assist/autoaim valjda ce biti removed, ne verujem da ce dati da final igra postoji sa tim

@stija
ma jeste zabavno al kad moji timmejtovi isprobavaju ripera i mccrea i trejser i ginu na pokretnoj traci a protivnici imaju i tehnka i hilera dodje ti da places (mada hiler je zakon, kad branis pa imas kombo bastion, torbjon i mercy i protivnik samo nailazi i umire (jer nece da promene na 3 tenka, 2 suporta i random fast dips) bude ti smesno...a to da ne dumem odavno nije predmet rasprave =oD

@spiro 
radi igra skroz ok na slabijim konfama...meni se po defaultu podigla u nesto tipa 1200x700 i sve na low i off, uredno podigao na 1920x1200 i medium+ i ne primetjujem usporenja...nastavicu da pojacavam dok ne krene da smeta igri

 

Link to comment
Share on other sites

Sto se placanja tice ja i dalje verujem i nadam se da ce biti f2p sa mogucnoscu da se kupe razni skinovi,boostovi,heroji itd. Bilo bi glupo da kopiju Team Fortress-a 2 koji je izasao pre 8 godina pocnu da naplacuju u 2016oj :)

Sto se bete tice nisam dobio ni ja niti iko iz mog okruzenja (13/13 nas NIJE dobilo betu),zanima me zna li neko da li postoji sansa da se javim nekome iz blizarda ko bi mogao da mi flaguje account za betu sobzirom da sam stvarno u fazonu da testiram igru,jurim bagove,ostavljam feedback-ove na oficijalnom forumu itd. Iskreno sam se nadao da cu dobiti betu u prvom talasu sobzirom da sam gomilu gluposti prijavio iz heroes of the storm alfa i beta faza pa sam istripovao da su mi potajno stavili neki prioritet na account sto se buducih testiranja tice :D

Link to comment
Share on other sites

I ja,nego se tesim :)
U sustini TF2 je od 2007. f2p,ovo gledam kao nabudzenu verziju tacnije 2016. edition TF2 pa iz tog razloga bi bilo glupo da ne bude f2p... Heroes of Newerth je npr bio nova dota,ubacili su da se igra kupuje i totalno su propali i svi ljudi su presli na LoL...Iz tako nekih primera verujem da se blizzard nece zezati sa prodajom Overwatcha,mada,to je blizzard...

Link to comment
Share on other sites

Blizzard može da se kolektivno posere na gomilu, plati 30 indijanaca da po lopaticu toga ubace u lepo dizajniranu kutiju, nalepe $59.99 i useru se od para, zato što je to blizzard, a i lep je trejler, a i svi su već kupili a i nema piratska verzija, a i nije to tamo nego govno u tamo nekoj kutiji nego blizzard. A onda kad bude na akciji za $29.99 i ljudi koji u životu nisu pomislili da im treba govno u kutiji odjednom kupuju. A ovo nije govno u kutiji nego klasičan "by Blizzard"™©® psihološki triler na razrađen i popularan žanr. Spremite sve pare [:)]

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Nema šta da skapiraju, od Hearthstonea plivaju u parama :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Slazem se sa Spirom, ako su pohlepni mogu lagano da prodaju igru prva tipa 2 meseca,onda da odu f2p sa mikro transkacijama uz to da igracima koji su prethodno kupili igru daju titule,sljasteca imena + skinove u vrednosti od tipa 100$... Ali svakako mi ne deluje kao da ce ispasti toliko bezobrazni tako da i dalje stojim iza toga da ce biti f2p...I ako bi meni licno na njihovom mestu mozda i zinula guza za te pare koje bi mogli da uzmu za prodaju u prvih mesec-2 dana [:D]

Link to comment
Share on other sites

Bravo drugari kidači Overwatcha!

Ja sam cepao malo sinoć i dooooosta su toga promenili što se tiče balansa u odnosu na one bildove sa GamesComa i BlizzCona. Sad je onako, više "hardcore" nego što je tada bila,  možda i namerno jer su tad ljudi prvi put igrali a sad je ipak "live" na neki način.

Naravno balans sakuje opasno a i generalno osim kada nisi u nekoj dobroj ekipi nema poente koristiti više od polovine likova jer zavise od toga šta drugi rade, a trenutno svi rade sve i lete na sve strane (što je i normalno). Pa je bolje uzeti nekog "solo" lika ili jednostavnog supporta i cepaš. 

Link to comment
Share on other sites

Evo bas danas gledam stringove u gameclient fajlu od overwatcha, pa vidim da su implementirali sledece, a vec vodite diskusiju kako ce da prave pare ;)

GameLevelInfo
is_trial
is_lifetime
is_restricted
is_beta

GameTimeInfo
is_unlimited_play_time
play_time_expires
is_subscription
is_recurring_subscription
GameTimeRemainingInfo
minutes_remaining
 parental_daily_minutes_remaining
!parental_weekly_minutes_remaining
GameStatus
is_suspended
        is_banned
suspension_expires
program
        is_locked
is_bam_unlockable

 

Na sve su spremni :D

Sta je tu jos interesantno, posto trenutno nema nikakav stats, reward etc. Vidim da ima levelovanje heroja i player level. Max Player level sto vidim je 100. Hero Max level 20. Tu su achievementi, pobedi 100 partija, leveluj 10 heroja level 20.... Nije puno ubaceno, al eto lepo mi je da vidim da ce sve to sigurno biti u igri, samo jednostavno to sad nisu ni pustili, a i izgleda siromasno previse od onoga sto se nalazi u bazi fajlova.

Inace ima tri skrivena heroja (predpostavljam da ce ih objaviti na blizzconu), u fajlovima koje ne mogu da otpakujem jer mi fali deveti kljuc da bi dekriptovo isto. Tolko su dobro uradili da ne mozes bas da dataminujes fajlove da je strasno. Svi fajlovi su kriptovani sa Salsa20, i server salje kljuceve da ih game client ucita. Od 9 kljuca imamo samo 8, za 9 server salje nule :D Samo me tripuje da tolko usporava ovo ucitavanje igre, jer ja sam prebacio Overwatch sa svog HDD na SSD jer je load mape ocajan po meni. Igra ima dve kompresije...

Pazite se ukoliko sharujete vas bnet account :)

Greetings,

We have revoked your access to the Overwatch Closed Beta due to account sharing. This violation of our Terms of Use includes renting your account, selling your account, or lending your account temporarily. Participation in this beta is a privilege, and account sharing will not be tolerated.

The account holder is responsible for all activity on the account. We revoked access to protect our service in accordance with the Battle.net EULA: http://us.blizzard.com/en-us/company/legal/eula.html.

We don't take this decision lightly. We performed this action only after a careful review of relevant evidence, and Customer Support will not overturn this decision.

Thank you for your time and understanding in this matter.

Regards,

Blizzard Entertainment
https://battle.net/support
Edited by Silencer
rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

ali onda opet ne znas sta je od toga pravljeno za overwatch a sta je zaostatak od titana ;o)
inace, za nove heroje, dovoljno je pogledati wallpapere/artworke i vidi se bar 6-7 likova koji su sigurno u nekom trenutku zamisljeni kao heroji...cek da nadjem sliku...

eve je...dakle 3 lika su ekstremno uocljiva sa leve strane - ovaj prvi kiborg, pored njega ovaj u biohazard odelu ....onda  malo desnije ovaj u stealth armoru sa katanom i bar dvoje likova iza njega...pa ova robotizovana levo od mercy, brka iza nje i buljuk iza bastiona, sto roboti sto humani...sad kapiram za artwork da ti iz pozadine mogu da su generichari, ali ovi, koliko dugo su spremali titan, garant imaju min 30 likova u fascikli, a objavili su samo 18 za sada...

nemam predstavu da li ce da bude free+micro ili pay to play ili nesto trece, ali ne sumnjam da ce blizzovci da ga masno izhajpuju do releasea =o)

 

overwatch-team-during-first-cinematic.jpg

Edited by Kole
Link to comment
Share on other sites

Ma ne verujem da ima client ista sa Titan codom. Iskreno nema garbage, kao sto je imao Heroes of the Storm, koji je u startu imao 60% starcraft trash fajlova, pa su na live posle izbacili.
Ovi stringovi se inace pojavljuju u svim blizzard igricama. Tako da ono programeri su odmah ubacili sve mogucnosti pa posle ostaje na nekom sa vrha da kaze kako ce da se zaradjuju pare. Isto kao u i wowu sto sam se pitao zasto ingame shop ima artove za weapon i armor. Verovatno ako nekom svirne sutra da prodaje oruzija i armore u wowu da se ne mlati artwork i dev ekipa da ubaci taj feature :)

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

The minimum System Requirements for Overwatch calls for Windows Vista or higher. Windows XP is not supported.

http://us.battle.net/en/forum/topic/19621652073#4

Sad bas i citam ovo sto sam linkovo ;) Pazi ti ne radi na Windows XP, al zato je lik dobio Betu. Pa hardware check radio svaki put kad upalis battle.net aplikaciju i iste informacije o korisniku idu kod blizzarda...

Edited by Silencer
rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

The minimum System Requirements for Overwatch calls for Windows Vista or higher. Windows XP is not supported.

http://us.battle.net/en/forum/topic/19621652073#4

Sad bas i citam ovo sto sam linkovo ;) Pazi ti ne radi na Windows XP, al zato je lik dobio Betu. Pa hardware check radio svaki put kad upalis battle.net aplikaciju i iste informacije o korisniku idu kod blizzarda...

Hahahahah ladno igra ne podrzava XP a poslali liku betu, jos mu nick LoveTits [:D] ... vidim jos jedan lik se javio sa istim problemom. Ko zna mozda i mene usere... mada kontam da ce to da "poprave".

Enivej hvala na info-u brate Silencio!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...