Jump to content

Marvel Movies & TV - MCU, Fox, Sony, etc


Recommended Posts

Toliko su mladi da to toliko nije bitno. Više ono bromance fora sa ribama, a najbitniji deo svega je bromance sa debelim ortakom i nadrkani momenti sa prvim Betmenom

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Što spodobe? Slatkica je ova Liz. (fun fact: glumica ima 27 godina)

Aunt May je već legendarna u ovom okruženju. (a i šire)

A najbolja minijatura je ipak interrogation mode i Troy (bez Abeda).

Predobar je film. Baš veseo i zabavan. :) Malo je za mlađu publiku, ali je vrh i ovako, za nas mlade duhom!

Edited by fushi.ryuu

.: l@w
.: co-founder of kouteki

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

najveći problem sa ovim glumcem je što meni nikako ne može da deluje opasno. To mi je bio jedan od najvećih problema u filmu Sicario, naročito pored del Toroa kad se pojavi, deluje mnogo smešno. Kao recimo ovde, prva fotka ok, jedva ga prepoznaš, a onda ova druga kao neki lik koji se slupao na motoru pa ima ožiljke, a u stvari je malena sisica. Huh.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

izasli Defendersi u petak na Netflixu
sezona je samo 8 epizoda i dok nema mnogo segmenata koji razvlace bez potrebe, nekako se cini da ima previse likova da im se posvete kako treba...
ipak, sve u svemu, sigurni i elodi su super, kirsten ima ocekivano najbolje replike, ironfist ne smara ko u solo seriji, tako da mi je generalni utisak pozitivan

punisherova solo serija (sa 13 epizoda) do kraja godine, najverovatnije u novembru
 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

pomenuto je u civili waru da, u skladu sa stripovima, wakanda ima daleko napredniju tehnologiju od ostatka sveta, ali su izolacionisti i to taje od ostatka planete...tako da likovi kao klaw (serkis) nisu samo u potrazi za sirovim vibranijumom nego i naprednom wakandaskom tehnologijom

Link to comment
Share on other sites

aha, ok, čuveni izolacionisti koji su napredniji od svih ostalih!!! A i dodatno me je zbunio što sam možda još pod utiskom The New Mutants trejlera koji deluje više kao horor film nego bilo šta drugo, pa sad ovaj trejler koji jeste šaren i nije horor, al' opet. Smekšao sam...

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Kole said:

pomenuto je u civili waru da, u skladu sa stripovima, wakanda ima daleko napredniju tehnologiju od ostatka sveta, ali su izolacionisti i to taje od ostatka planete...tako da likovi kao klaw (serkis) nisu samo u potrazi za sirovim vibranijumom nego i naprednom wakandaskom tehnologijom

onaj super mačka Crnja epizodista iz Civil War-а, neki princ, šta li, nije zapravo epizodista, već imaju čitavu civilizaciju superheroja?!?!?!

ma idi...

ja sam bio najsrećniji dok je bilo 4-5 superheroja... ovo je haos. nisam specijalista ovih lorova, ali vidim sad da uvode sve neke nove i nove likove, pa sad Betmen ima kao svoju ekipu, samo nema žene mačke (betmenke) i gej Robina, nego ona kao superžena, neki android Crnja i neki još nebitniji likovi. ovo je valjda nasuprot Kepovoj ekipi. a i Zupermen ima svoju ekipu, ima li? pa još Hulk i Strejndž, Tor, Odred samoubica... oni su valjda frilenseri.

je li nas iščekuje sjedinjavanje lorova u 113tom nastavku epske sage. šta nas očekuje u narednom periodu?

:)))))

Edited by Debeli

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...