Jump to content

Klanrur regrutuje nove članove!


Recommended Posts

Ukoliko ste željni timske igre u World of tanks evo idealne prilike jer Klanrur regrutuje nove članove!

 

Osim prilike da nosite jedinstveni RUR logo na vašem tenku ideja našeg klana je pre svega organizacija za Strongholds mod i borbe u njemu (7v7 tipa za početak). U tom smislu nema preterano ograničavajućih faktora za ulazak u klan osim želje za druženjem i dobrim zezanjem u World of Tanks. Ipak s obzirom da je ideja da se igra Strongholds oni koji žele da se prijave za klan bi trebalo da imaju bar Tier 6 tenkove (najbolje Hellcat TD ili KV-85, T-150 ili sličan HT) čisto da bismo mogli da oformimo neku ekipu. Ko nema neka još malo grinda do njih pa ćemo se družiti. 

 

Svi zainteresovani mogu ostaviti poruku ovde, na RUR FB stranici ili meni na PM, a prijava treba da sadrži bar vaš nadimak u World of Tanks. 

 

Kao što to dobra praksa Drugog svetskog rata i nalaže za regrutaciju smo osmislili i prigodne propagandne postere s motivima tog doba!

 

Zezanje.png

  • Upvote (+1) 2

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Ja mogu izaći iz klana vrlo lako, ali ako 100% mogu ući u ovaj klan??

 

Moze, nije problem, samo se prijavi posle na http://worldoftanks.eu/community/clans/500037815/

 

Wot igram od bete...trenutno nisam puno aktivan ali bih hteo da imam rur tag na tenku :D 

 

Pa moras da oces i da igras malo, sta ces nam u suprotnom? Mislim ne podrazumeva sad neko to non stop igranje na profi nivou, vise zajebancije radi, ali makar nekakva aktivnost se ocekuje. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Ej, tek sada videh ovo :D Samo sam hteo da vam pozelim srecu sa ekipom :D

Ocekujem regularne vesti ovde na temu "kako RUR-ovicma ide stronghold" :D

 

Lepo se igrajte ! :D

ubij jednog - ubica si;

ubij hiljadu - vojskovodja si;

ubij milion - drzavnik si.

A single death is tragedy, million is a statistic. - I.V.Stalin

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

NN 4ever

Link to comment
Share on other sites

@ Zweroslav:

Hvala :)

@ Dule:

Nemam nesto preterano vremena za igranje (da se razumemo - hvala Bogu na tome) , a uglavnom kada udjem u vreme u koje se pika Stronghold me zovu kao legionara :)

ubij jednog - ubica si;

ubij hiljadu - vojskovodja si;

ubij milion - drzavnik si.

A single death is tragedy, million is a statistic. - I.V.Stalin

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

NN 4ever

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav svima!

I ja bih u klan ako ima mesta naravno. Nesto preterano u zadnje vreme nisam bio aktivan. Ali hocu malo da se aktiviram a i voleo bih da udjem u neki klan.

 

Od tenkova imam M 18 hellcat, Matilda IV, T-43, IS-3, ISU-152, object 704

Nickname je zlaki

 

I tako ako odgovaram tuj sam :).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Des bre Zli :)

Sta bi sa Bench-om?

 

Edit: @ topic - OK vam je Zlocko, da znate :)

Edited by tzarinho

ubij jednog - ubica si;

ubij hiljadu - vojskovodja si;

ubij milion - drzavnik si.

A single death is tragedy, million is a statistic. - I.V.Stalin

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

NN 4ever

Link to comment
Share on other sites

Oj ;)

Bench tehnicki postoji samo na papiru. Izasao sam ja iz Bencha pocetkom aprila jos. Ostali su neki stari igraci koji se vise ne loguju uopste i ima nesto novajlija, uglavnom omladinci kojima je bitno da im stoji neki podatak u zagradi pored nick-a. Ne igra se kolektivno apsolutno nista (ni CW, ni stonghold, a o timskim da ne pricam).

 

P.S. hvala ;)

Edited by ZeeGerman

“Faith moves mountains, but only knowledge moves them to the right place” [Joseph Goebbels]

Link to comment
Share on other sites

Pokusao sam sad da ti posaljem invite, ali pise da su clan actions blocked do sutra uvece, kapiram zbog nekog turinira ili tako nesto, nisam jos ispratio, pa cu ti poslati kad se omoguci to. Zasad se ni mi nismo bas organizovali, ukupno smo odigrali po nekoliko vodova zajedno, ali zato i pokusavamo da skupimo sve vise "kriticne mase" da bude da mozemo i neki strongholds ili team battles da odigramo. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Evo, sada sam pogledao na forumu - izasao sam iz Bencha krajem marta, dakle nesto pre tebe :)

Steta, pratim sta rade, zao mi je sto je tako kako je, kapiram da brat Dandisa, a i Sale ne mogu da postignu sve sto zele usled obaveza... meh... i dalje odbijam da udjem u neki klan, sve sam u fazonu, daj da sacekam jos malo, mozda se u Benchu nesto i promeni na bolje, mozda nadjem vise vremena, ali tesko da ce bilo sta od ta dva da se desi... Mada, mozda i udjem negde, nemam pojma, videcu, zelim ove medalje za novu kampanju :)

Np bratac, igrali smo dugo zajedno, naravno da cu reci da si ok timski igrac, kada to i jesi :) Nista ja nisam rekao sto nije istina :) Zweroslav i ostali ce se uveriti u to i sami :)

Hajde, pa neka vam je sa srecom, napravite neku veselu ekipu o kojoj cemo rado citati :)

 

Zpo za sve ! :)

ubij jednog - ubica si;

ubij hiljadu - vojskovodja si;

ubij milion - drzavnik si.

A single death is tragedy, million is a statistic. - I.V.Stalin

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

NN 4ever

Link to comment
Share on other sites

Evo, sada sam pogledao na forumu - izasao sam iz Bencha krajem marta, dakle nesto pre tebe :)

Steta, pratim sta rade, zao mi je sto je tako kako je, kapiram da brat Dandisa, a i Sale ne mogu da postignu sve sto zele usled obaveza... meh... i dalje odbijam da udjem u neki klan, sve sam u fazonu, daj da sacekam jos malo, mozda se u Benchu nesto i promeni na bolje, mozda nadjem vise vremena, ali tesko da ce bilo sta od ta dva da se desi... Mada, mozda i udjem negde, nemam pojma, videcu, zelim ove medalje za novu kampanju :)

Np bratac, igrali smo dugo zajedno, naravno da cu reci da si ok timski igrac, kada to i jesi :) Nista ja nisam rekao sto nije istina :) Zweroslav i ostali ce se uveriti u to i sami :)

Hajde, pa neka vam je sa srecom, napravite neku veselu ekipu o kojoj cemo rado citati :)

 

Zpo za sve ! :)

 

 

E Matori ;)

 

Rekao sam da necu izaci iz klana dokle god igram, ali malo posle tebe (ili u isto vreme) - otisao je 3MAJ86, prasence, itd da ti ne nabrajam dalje. Klan se raspao nacisto. Ostalo je nekolicina ljudi koji su nesto pokusavali (Horozovic, Markonen, Buva je jos uvek tamo), ali nema naznaka za bilo kakvo timsko funkcionisanje.

 

Presao sam u jedan drugi klan (necu da imenujem, ruzno je da to radim) i tu je bilo eksta. Ekipa malo starija, zajebantski nastrojena...bez pritiska CW-a i ostalog (jbg, svi 30+ godina), svi sa porodicama, nema se vremena za neko ozbiljno peglanje, ali kada nas ima na kanalu - uvek se pegla zajedno. I to je bilo cool.... Kad god udjem u igru...ima ljudi za timsko peglanje, bilo da je CW, stronghold ili timske. Ako neko nesto grinda - nije frka, javis se ekipi da grindas i da nisi u elemntu za timsko zezanje i nema frx.

Naprasno sam popizdeo pre par dana, jer je u klan odjednom uslo 20+ ljudi, valjda samo da bi se klan popunio. Klan se napunio maloletnicima koji su svi do jednog sa crvenim rejtingom, niko ne dolazi na TS, niko se ne javlja nikome itd. Sinoc sam popizdeo - 32 coveka na kanalu, nas 12 ulazi u CW (a ja na nalogu imam 120k srebrnjaka - znaci u kanalu sam), ali svejedno hocu da igram. Medjutim, kada sam skapirao da je medju nas 12 koji smo usli u klansku - jedan lik usao Black Prince-om (a lik ima Tier 10 tenkove) - popizdeo sam i rekao "ok, ovo vise nije klan u koji sam ja dosao", zahvalio se staroj ekipi na druzenju - i izasao.

Igra mi se u nekom klanu. Nemam vremena za konstantno igranje i igranje pod pritiskom moranja itd - princip koji forsiraju ovi malo ozbiljniji klanovi (EFE, Kazna, Tesla i sl.), a realno nisam toliko dobar igrac da bih i mogao da udjem u neki od tih klanova.

 

Trazim klan gde ce da bude timska zajebancija, bez obaveza. RUR deluje kao "bullzeye" - ono sto trazim :)

 

P.S. kapiram da si cuo za Iznoguda i Narubiana? Skenjao sam se kao malo dete i za jednog i za drugog :(

 

 

@Zwerko:

 

Izasao sam sinoc u ovo doba iz navedenog klana - pa kapiram da zato nisi mogao da mi posaljes poziv, nije bilo proslo 24h

Edited by ZeeGerman

“Faith moves mountains, but only knowledge moves them to the right place” [Joseph Goebbels]

Link to comment
Share on other sites

Mrhe je u EFE-u sada, Miljan (prasence) je u Piratima, da imam vremena igrao bih se i ja sa njima (odnosno sa nekim od njih dvojice), obojica su mi uredila prijem kod njihovih regrutera, mene startuju razni likovi iz raznih klanova, sto domacih, sto ovako (prednjace neki moji drugari iz Red I i Red S), medjutim, realno nikako nemam vremena za to, trenutno sam fokusiran na RL :) Vecina ljudi koje si naveo su napustila Bench nedugo posle mene, znam jer pratim desavanja na tu temu u klanu, sta da se radi...

 

E vidis kada bih se igrao, tako neki klan bi mi i odgovarao, milina, igras kada mozes, pritiska bez, ali eto... :)

 

Cuo sam za Izija, javio mi je Miljan, za Narubiana sam ja javio njemu... Imamo neki interni chat Fox, Buva, Mrhota i ja, tako da ono, cesto caskamo, ako nista drugo, nazalost eto i te dve teme nas nisu zaobisle, jbga, smor za obojicu...

 

Btw, zovi za platoon kada vidis da sam online (ako hoces), medjutim moram da te upozorim da mi se x puta desi da izadjem iz stana, a ostavim upaljen wot pa vidim cak i sa po dva dana zaostatka poruke iz igre :D

Edited by tzarinho

ubij jednog - ubica si;

ubij hiljadu - vojskovodja si;

ubij milion - drzavnik si.

A single death is tragedy, million is a statistic. - I.V.Stalin

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

NN 4ever

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Ako jos primate clanove, evo i ja bih se pridruzio ako moze :) Skoro sam kupio E25 i Fury, i to su mi zapravo jedini tier 6+ tenkovi koje imam. Igram low tier uglavnom, skupljam redom svapske tenkove. Keep in mind da sam realno nabina iako imam dosta bitaka, izmedju ostalog i zbog tog sto ne znam sve mape zbog kratkog vremena provedenog u visim tierovima. Nemam previse vremena za ne znam koliko ozbiljnu igru, ali kad god sam online stajao bih klanu na raspolaganju, ili da ucim da igram, ili da se platunisem sa nekim, ili samo da idem napred da privlacim paznju/metkove za vise dobro.

 

A RUR logo mi je do jaja jer se lozim na sve sto lici na Adeptus Mechanicus. Nick u igri je Jeremija_Krstic. Volim druzenja, putovanja, kuvanje, muziku i Leichttraktor. Kao sto mi nick kaze, volim i artiljeriju, ali i tu me jebe manjak skila (pozicioniranje, repozicioniranje, znanje na kojim mestima vrebati crveni tim i sl). TS3 ne bi bio problem, a ni bilo koji drugi program I guess. Za sva pitanja stojim na raspolaganju.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...