Jump to content

pričajte


Recommended Posts

Drustvo me svake godine zove za onaj KSTov maskenbal i nikad ne odem i ove godine pristanem, pod stare dane...

:D ma dajjj..

Enivej, prvo pogledaš koja je tema ovogodišnjeg maskenbala, ako ne, uvek se možeš maskirati u bankarku, drocu ili nešto treće..

wLwUWOW.jpg

i'm not fat, i'm just easy to see..

Link to comment
Share on other sites

обуци се као дроца Алиса.

 

а дечко нека буде Луди Шеширџија макро.

Edited by Debeli

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam mislila da se maskiram u phantom assassinku ili templar assassinku ali za ovu prvo znam sta da obucem ali ne znam od cega da napravim onu kacigu/slem, a za templarku mogu lako glavu ali ne znam sta da obucem :) jedino glava od templarke, telo od fantomke :D

Link to comment
Share on other sites

Evo, probaću da ti objasnim.

Amazon, do skoro, nije radio isporuku bilo čega drugog osim knjiga u Srbiju. Sada, kada su počeli da rade isporuku i drugih stvari (doduše, da rade samo kao posrednici u prodaji), imamo šansu da preko njih uzimamo još neke stvari koje su možda za nas bile van dometa.

 

Njihov money-back sistem je namenjen zemljama gde imaš normalnu uslugu (prevoz, carinu i poštanski sistem) i prilično sam siguran da u 99% drugih zemalja stvarno imaš momenat gde možeš da smatraš da ti je pošiljka nestala ukoliko je nema 45 dana, dok je kod nas to normalno, prosečno, tranzitno vreme.

 

I onda se pojavi mali lepi Robin Čili koji gleda na kalendar omiljenog mu foruma i brižno tefteriše datum poručivanja i brže-bolje crvenim slovima razdragano obeleži dan kada se navršava 45. jutro od prvobitno obeležnog datuma kako bi iskoristio svoje zakonsko pravo i tražio refund kada mu roba ne stigne! Oh zgode li! Najveći problem nastane kada mu roba stigne 44. jutra i onda ne može da traži refund jer nije etički i tamo negde kod Cece u Pošti je potpisao nešto i Amazon je satelitskim linkom dobio potvrdu isporuke pošiljke na traženu adresu :(

 

 

To što radiš je samo još jedna potvrda tvog manjka inteligencije, puke samoživosti i opšteg idiotizma kojim odišeš na svakom mogućem koraku. Samo se nadam da Amazon neće presabrati račune i shvatiti da je zapravo u minusu kada je Srbija u pitanju i da nam, zbog takvih kao što si ti, neće opet ukinuti mogućnost da kupujemo.

 

 

Mnogo si ti Vićo tu preptostavio i doneo neke neosnovane zaključke na kojih si krenuo da mi pridikuješ, a koji nisu prosto tačni niti znaš šta pričaš i dosta "činjenica" si izvukao iz dupeta po običaju jer preuveličavaš kao neka žena, a mene baš boli da se pravdam i ispravljam šta si sve pogrešno skapirao jer ne verujem da će imati ikakvog uticaja na tvoj razvoj.

Dodaću samo kratko - nije ni jednom bio amazon (mada sam i tamo dobio jednom refund jer su oni napravili grešku i sami mi ponudili, doduše bila je digitalna kupovina), nisam ni jednom predumišljajno refundirao pare, niti je treking radio u pola slučajeva da bih to mogao da uradim valjano već se prosto tako namestila situacija.

 

No, bitno da si mi objasnio.

  • Upvote (+1) 2
  • Downvote (-1) 2

pljk!

Link to comment
Share on other sites

pa pošto je ovo postao true Ana.rs forum, može realno oko svega da se raspravlja samo ako se nađe dovoljno njih sa peskom u vaginama da se nešto žale.

 

A ono, nema potrebe za ikakvom daljom diskusijom (što ne znači da je neće biti, samo ja odbijam da budem aktivni deo nje), pošto je porota očigledno rešila minusima da sam kriv, džabe i ja trošim struju i slova pokušavajući da kažem da nisam. Drugim rečima, protraćili smo dve strane foruma na moje gluposti koje je Vića pogrešno razumeo po običaju i preuveličao jer je prosto takva osoba.


Nemoj, staviće te na ignore, šta ćeš onda

 

ne bih stiju ikad stavio na ignore!

Edited by CheighLee

pljk!

Link to comment
Share on other sites

hm, ja isto čekam paket (HEHEH) i deluje kao da je prošao carinu jutros i odmah poslat dalje.

 

http://i.imgur.com/krIjQel.png

 

edit: sad mi je stigao SMS od DHL-a da me paket čeka kod njih tako da postoji samo jedan odgovor na ovu misteriju: namerno zadržavaju sve pakete preglupih grobara :tf:

Edited by Doca.
  • Upvote (+1) 2

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Da je glupo namerno "izigrati sistem" jeste, i da nije kul svesno uzeti refund a onda i proizvod je isto bezveze, ali misliti da će zbog Čilija (i x takvih kao on) Amazon da se "presabere i ukine slanje u Srbiju" je smešno. To je slučaj svugde po svetu i šta više siguran sam da mi nismo ni pri polovini te "nepopularne lestvice" i da su svi ti troškovi odavno uračunati u biznis planu svakog od online shopova većeg kalibra. Na kraju krajeva kad nismo na doživotnoj ban listi zbog poručivanja do '99, mislim da nikada nećemo ni biti. 

Link to comment
Share on other sites

hm, ja isto čekam paket (HEHEH) i deluje kao da je prošao carinu jutros i odmah poslat dalje.

 

http://i.imgur.com/krIjQel.png

 

edit: sad mi je stigao SMS od DHL-a da me paket čeka kod njih tako da postoji samo jedan odgovor na ovu misteriju: namerno zadržavaju sve pakete preglupih grobara :tf:

 

Mislim da ti primer paketa preko DHL-a nije bas reprezentativan za ovu diskusiju jer oni imaju svoje posebne carinske kanale, koje masno i naplate [:D]

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...