Jump to content

pričajte


Recommended Posts

i da li znam da kopam po regeditu (znao sam da će se blejanje u Deusu isplatiti!111) 

 

Vrhunski, ides i ti u dokument "pobiti_jednog_dana.txt"

i šta je batch fajl?

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Vrhunski, ides i ti u dokument "pobiti_jednog_dana.txt"

i šta je batch fajl?

 

 

za mene je bio txt fajl čija je sadržina bila nešto poput

ping google.com -t

start w3customkeys.exe

start wc3tft.exe

[:D]

 

 

i nisam ti ja krao SC cd kijeve :D:D:D:DD odnosilo se više na ove batch-ping gluposti :D

 

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Treba da prevodim dokumenta sa fakulteta da bi slao u inostranstvo za aplikaciju na master studijama. Pošto sam sa Ekonomskog fakulteta, da li treba da tražim nekog posebnog sudskog tumača za engleski jezik, i ako da, da li imate neke preporuke? Hvala.

Link to comment
Share on other sites

Ja :)

 

samo junacki :D

 

jbg moji ortaci svi rade u trulim kapitalistickim firmama ne moze niko da napusti radno mesto [:D]  smorina mi bilo sam da idem a ne znam zasto bas bih voleo da sam tamo kakva je da je , nasa je :]

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

nije neka specijalna gužva po gradu, makar ovo što sam ja imao prilike da vidim, jedino što ima baš puno ljudi koji idu u pravcu parade i to prelaze gazelu peške, tamo oko arene i iz svih pravaca, tu ih nikad nema toliko.

 

Valjda tek u pola 5 pocinje, ima vremena da se skupe jos :)

~~

Link to comment
Share on other sites

trebalo bi da ima na blicu :D

ljudi, jel jeo neko u w sushiju?

 

jeo, nije loše. Nisu najbolji, ali su gornja polovina :)

 

jel kupovao neko ove Berghoff kuhinjske noževe u maksiju, što se dobijaju ove nalepnice za popust i liče ni na išta?

 

Baba uzela neki mali nož, nisam nešto impresioniran ali da budem skroz iskren, ne znam ništa bi trebalo da očekujem? Nije kao ono baciš svileni šal a on se preseče na pola kao u bodyguardu :)) Opet, nije ni onaj kinez da mu se mrda levo desno sečivo i drška je "drvena" a ono neka pluta :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...