Get Adobe Flash player
Al Bundy

Alien: Isolation

Recommended Posts

Ste   

Mislio sam da je igra fantasticna dok nisam ubio prvog "survivora" i shvatio da ne mogu da pokupim pistolj koji je ispustio....Ja mislim neki bag, ubijem jos njih 3 i vidim da nema vajde.... Pistolj bleji dole, samo sto ga ne sutnem, a ne moze da se pokupi, dok municiju mogu da pokupim...Mislim wtf

Pipboy   

Mislio sam da je igra fantasticna dok nisam ubio prvog "survivora" i shvatio da ne mogu da pokupim pistolj koji je ispustio....Ja mislim neki bag, ubijem jos njih 3 i vidim da nema vajde.... Pistolj bleji dole, samo sto ga ne sutnem, a ne moze da se pokupi, dok municiju mogu da pokupim...Mislim wtf

I kad ga budeš dobio posle, kao da nisi

SavKe   

Zbog nekih obaveza nisam stigao da završim Alien Isolation tamo oktobra kad je izašao (samo sam ga započeo, možda ~2h odigrao), tako da sam ga odigrao sad, i moram da kažem da je AI Aliena (konkretno samog stvorenja) verovatno najbolje napisana veštačka inteligencija za neku igru koju sam u životu video, ono je neverovatno koliko je njegovo ponašanje realno i prirodno.
Igra naravno kida, vizuelno prelepa, atmosfera sabija, napetost na svakom ćošku, gameplay je dobar ko voli horor šunjačinu... apsolutna preporuka svakom fanu horor igara i Aliena kao franšize. Naravno, za pun doživljaj igrati igru na hard, jer ovako nije to to.

Edited by Савовски

Zr.ninja   
25 minutes ago, nikita_ said:

13 evra je sa DLCovima na popustu sad? Jel vredno?

Imash na kinguinu klot igru za 3.5 evra, kontam da je to bolji dil

SavKe   

Da li je vredno? For the love of God, naravno da je vredno, za mene lično verovatno jedna od najboljih igara ove decenije. Kupuj :D

Jedino što je možda minus jeste pomalo veštački produžen kraj, ali meni nije smetao jer sam uživao u igri.