Jump to content

SD Partizan 14/15


leisure

Recommended Posts

Koliko god vi cigani bili odvratni, Pavlović i Debeli večeras osramotili Partizan kao niko do sada.

 

Jadni pristojni momci kao što su kapiten i Tepara u onoj atmosferi mržnje :/

  • Upvote (+1) 1

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

A nije mozda to sto smo odvalili u skoku ili sto smo za razliku od ostatka sezone imali dobar suterski % ? Ili mozda sto smo za razliku od prethonde dve tekme igrali kako i treba tj. preko Bobija? I ono sto ste prisli u cetvrtoj cetvrtini je bilo samo zato sto se Radonjic glupirao i nije uveo Marjanovica celu cetvrtinu.

 

I mali osvrt na navijanje, bili ste toliko glasni kao nasi navijaci u prethodne dve utakmice a mi bojkotujemo to takmicenje. Toliko o onoj paroli grlo, dlanovi, sal ili kako vec.

Edited by Hijavata

Ako je Dre pravi doktor sto ne seta klompe?

Link to comment
Share on other sites

A nije mozda to sto smo odvalili u skoku ili sto smo za razliku od ostatka sezone imali dobar suterski % ? Ili mozda sto smo za razliku od prethonde dve tekme igrali kako i treba tj. preko Bobija? I ono sto ste prisli u cetvrtoj cetvrtini je bilo samo zato sto se Radonjic glupirao i nije uveo Marjanovica celu cetvrtinu.

 

I mali osvrt na navijanje, bili ste toliko glasni kao nasi navijaci u prethodne dve utakmice a mi bojkotujemo to takmicenje. Toliko o onoj paroli grlo, dlanovi, sal ili kako vec.

alfa je veliki covek... oprostice ti ovu insinuaciju... :P

Link to comment
Share on other sites

Šuki, Kalina je gospodin čovek koji se trudi svake sekunde koje je na parketu i svaka mu jebena čast kako zna da stisne muda kada je to potrebno.

jeste gospodin, al na terenu je pola najveci mudonja, pola najveca placipicka. Npr situacija gde u kontaktu pada i nije ni pao vec se razmahao rukama. Nemoj da me shvatis pogresno, obozavam ga, verovatno ga gotivim vise od cele postave partizana, s izuzetkom kapitena. Jednostavno mu ne treba to, dekoncentrise ga nepotrebno. Najborbeniji si na terenu, budi i dalje, i malo manje kenjanja, jer se zna ciji je to posao, i bices duplo veci jebac nego sto si sad. Pokazao je klasu zaista u ovoj seriji
Link to comment
Share on other sites

Dule je odlepio i prevrshio je svaku meru, to pricam vec duze vreme. Sudije su realno zagovnale celu seriju, od pocetka dozvoljavaju tucu izmedju timova. Mislim da u takvoj situaciji nije ni bitno na ciju vodenicu se tera voda. Malo pushtaju jedne pa malo druge i umesto da gledamo vrhunsku kosharku mi gledamo basket iz kraja i ko koga moze vishe da iznervira i udari a da sudija to "ne vidi".

Edited by Sting

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Sting je skroz u pravu, smaraju sa kompenzacijama, a iz toga proizilazi divljaštvo na terenu

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

 

 

 I smatram da je trebalo mnogo ranije da izadje iz igre, kad je sudjen faul jaki umesto njemu kad mu je gagi oteo loptu.

Samo sam omasio da je jaka bio u pitanju. Ne znam zasto nema usporenog snimka, al mislim da se jasno videlo da jovic nije napravio faul nego bas kalinic. Cak se jovic i postavio kao da ne zeli da pravi faul

Link to comment
Share on other sites

  • Lex unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...