Jump to content

SD Partizan 14/15


leisure

Recommended Posts

pa gnjida ko Pavlović nije

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

a kalina mi je sav dusa od igraca. Ae molim te

hteo sam da uporedim, ali nema potrebe posle druge nesportske... roflmario...

slazem se. Jbm mu mater da mu jebem mater, od prvog minuta u partizanu pricam da je greska. Fizicki, a mozda i po talentu je klasu iznad cele lige, a produktivnost jebena nula

za nasu ligu je astronaut... ona obostrana na kraju druge utakmice je smekerski odradjena... za to uvek skidam kapu, ali brdjanin u glavi... ;/

Link to comment
Share on other sites

prelako ispustena utakmica, i to jedino i iskljucivo zbog skoka. Sve ostalo je bilo kolko tolko dobro. I ovog magarca pavlovica ofc. Nedopustivo je da ti jedan igrac od svojih <15p (kolko god da je imao mitrovic na kraju) da 11 posle skoka u napadu.

Ovaj mali dzosua mi se mnogo svidja. Bas bih voleo ako bi postojala ikakva sansa da ostane, jer moze jako lepo da se iskoristi na nekoj andersajzd dvojci i izgleda ko da mu je lepo sto igra ozbiljan basket.

S druge strane ne znam za sta je kalinic dobio tehnicku, al za ovo konstantno prigovaranje sudijama je zasluzio bar jednu. Covek vise kenja sudijama nego DV u najgorim danima. I smatram da je trebalo mnogo ranije da izadje iz igre, kad je sudjen faul jaki umesto njemu kad mu je gagi oteo loptu.

Jovic se popravio nenormalno. Od zujalice koja samo igra odbranu do prilicno solidnog igraca. Ako popravi sut, sto moze, bice zajeban. Miran, stalozen, cuti i radi svoj posao.

Sve u svemu mnogo lep derbi. Treba ovo nasoj kosarci

Edited by Shoocky
Link to comment
Share on other sites

"Pavlović uhvatio za nogu Lazića" :tf:

Grobar koji posle ove izjave brani Vujoševića je totalni debil i za hospitalizaciju

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ortak koji se bas razume u kosarku nas ubedjuje da bi menjao i djenku i vilijamsa za akojona, ali da odradi pripreme i krene normalno sezonu... ja mu uvek verujem, ali meni deluje bas manjkavo... jbg... on je zavrsavao skole za to, a meni su argument samo dva oka... :D i tripujem da nije bilo njega imali bismo dva tima u EL... prica o kravi koja daje mnogo mleka fazon...


"Pavlović uhvatio za nogu Lazića" :tf:
Grobar koji posle ove izjave brani Vujoševića je totalni debil i za hospitalizaciju

vujosevic je nestvarno miran i stalozen u celoj seriji... a posle pobede je bio u soku... kao da mora da izgubi... tako mi deluje...

Link to comment
Share on other sites

dobra odbrana partizana :tf:

 

nego, salu na stranu, zaista neverovatan procenat suta, za nepoverovati u odnosu na celu zvezdinu sezonu.

eto kada se krene na bobija, napravi se pritisak, sviraju se licne i dolazi se u problem. trebalo je tako od pocetka serije i vec bi veceras bio kraj.

djenka izdominirao, kalinica necu ni da komentarise, doprineli su da se ne vidi ocajna partija vilijamsa koji je i prelomio onom asistencijom kalinicu za trojku iz coska...

Link to comment
Share on other sites

ortak koji se bas razume u kosarku nas ubedjuje da bi menjao i djenku i vilijamsa za akojona, ali da odradi pripreme i krene normalno sezonu... ja mu uvek verujem, ali meni deluje bas manjkavo... jbg... on je zavrsavao skole za to, a meni su argument samo dva oka... :D i tripujem da nije bilo njega imali bismo dva tima u EL... prica o kravi koja daje mnogo mleka fazon...

vujosevic je nestvarno miran i stalozen u celoj seriji... a posle pobede je bio u soku... kao da mora da izgubi... tako mi deluje...

deluje manjkavo, al meni to izgleda kao da je zbog nedostatka iskustva pre nego kvaliteta. Recimo dobar deo njegovih faulova mi je u fazonu "vidi ga ovaj, sta misli de je dosao" samo zato sto je jos zbunjen sta ga je snaslo. Za ovo izrazito kratko vreme se videlo da je sposoban da uci, a to je ono najbitnije.

A DV mi je bas bas cudan. I u prvoj tekmi mi je izgledalo ko da se predao. Ko ce ga znati

Link to comment
Share on other sites

dobra odbrana partizana :tf:

 

nego, salu na stranu, zaista neverovatan procenat suta, za nepoverovati u odnosu na celu zvezdinu sezonu.

eto kada se krene na bobija, napravi se pritisak, sviraju se licne i dolazi se u problem. trebalo je tako od pocetka serije i vec bi veceras bio kraj.

djenka izdominirao, kalinica necu ni da komentarise, doprineli su da se ne vidi ocajna partija vilijamsa koji je i prelomio onom asistencijom kalinicu za trojku iz coska...

realno... otvaras trojkama utakmice i places sto biju bobija... pa nije to vaterpolo... ovde ce da svira tek kada je lopta kod tebe... i ubacis tejica... on odradi svoje koliko moze... a kalina odmoran da radi svoj jebeni posao...

deluje manjkavo, al meni to izgleda kao da je zbog nedostatka iskustva pre nego kvaliteta. Recimo dobar deo njegovih faulova mi je u fazonu "vidi ga ovaj, sta misli de je dosao" samo zato sto je jos zbunjen sta ga je snaslo. Za ovo izrazito kratko vreme se videlo da je sposoban da uci, a to je ono najbitnije.

A DV mi je bas bas cudan. I u prvoj tekmi mi je izgledalo ko da se predao. Ko ce ga znati

kazem ti... ucen covek tvrdi da je lik bingo i da jednostavno nije spreman ni fizicki ni psihicki... 

a sto se dv-a tice... kao da mu je vucic licno rekao da je bilo dosta... :)

Link to comment
Share on other sites

Vujosevic otvoreno prijeti sudijama. Koje ludilo. Zvezda duplo bolja u svakom segmentu.. Milosavljevic jedini vrijedan pomena...

a tepara?!? koji je on meni kralj...

 

 

Ali izjava pecene glavudze posle tekme... jebem ti sunce

 

pohvalis coveka i odmah te demantuje... gledao u kaficu i nisam video konferenciju... ;/

Link to comment
Share on other sites

  • Lex unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...