Jump to content

GW2 izuzetno popunjen acc za D3 acc with RoS.


Recommended Posts

Pozdrav svima!

 

Resio sam da menjam svoj gw2 nalog za D3 w/ RoS nalog. U pitanju je nalog u koji je ulozeno veoma puno vremena pa ce mozda neko od vas naci nesto sto vam je privlacno.

Pa, da predjem na brojke, podvige, dreskice i ostalo ;)

 

-9240 achi points (na nalogu je izuzetno dosta vremena ulozeno u PvP tako da je i ovo dosta visoka brojka)

-rank 80 (max) u pvp-u, znaci sa svim finisherima koji postoje od ranka kao i neki koji su se placali u gemovima a nekih jos i ima u TP-u

          -super explosive finisher, whomp the giant finisher, scarecrow finisher

-preko HILJADU skinova otkljucanih, cultural human light svih tiera, kao i 4 dela ascended armora light

-chaos scepter (~100g), zodiac dagger/scepter (200+g each), abyssal scepter (250g), anomaly (~100g), visions of the mists (~200g), feathers and wings of dwayna (short i longbow od po 500+g), super dagger/scepter (100+g zadnji put kada sam gledao), ascended staff/scepter/focus, full ascended accessories (ringovi, trinketi, neck, back) mini pet chauncy von snuffles III (75 laurels)

-uglavnom je sve sakupljeno na elementalistu (lv 80 naravno), na kome su naravno artificing i tailoring maxovani (500)

-u torbicama ima oko 120 insta-levelup itema (tome of knowledge) kao i skoro 250 insta-skillpoint itema (scroll of knowledge)

-od gem-only armor setova: aetherblade light armor, profane armor, phoenix armor, tricksters light armor, scarlets trio (helm, shoulders, gauntlets)

-skupljeni tempered spinal blades, ascendovani i obojeni u plavo (dynamic tempered spinal blades), wind catcher, sun catcher

-300+ otkljucanih farbi (dyes) izmedju kojih su naravno i abyss, black, white, celestial i jos par dosta trazenih kojih sada ne mogu da se setim

-titule otkljucane: avenger, avenger of the dispossessed, champion illusionist, champion magus, champion slayer, chosen, combat healer, crab toss champion, dungeon master, fashion collecter, gladiator, golden, guild warrior, Hero of the Lions Arch, Legendary champion, Loyal, Marauder, Mercenary, Mist Runner, Mist Walker, Ravager, Ransacker, Reaper, Respected Achiever, Rift Warden, Sanctum Sprinter, Slayer, Southsun Stalwart, Traveler, Volunteer, Wurm's Bane

-Fractal Level unlocked 38 ili 39, nisam siguran jer nisam previse igrao nakon onog reseta sto su pustili pre koji mesec

 

Verujem da ima jos stvari koje sam zaboravio jer stvarno ima puno toga nabrojati. U svakom slucaju, nalog ide za po mogucstvu dobar D3 nalog sa RoS, ali nije strogo neophodno da je nesto pun sta znam. Eto tako, to je to a sada za kontakt.

 

Skype name: dejan.andjelkovic10

Telefon: 063/7-238-376

 

Postavljam sasvim fer i postenu ponudu na ovom nasem forumu pa bih cenio da mi se isto i uzvrati. Trgovao sam i ranije ovde, vise puta i znam da je uglavnom sve ok i da ste posten narod ali eto da se kaze, ipak smo na netu i svasta moze covek da sretne. Pozdrav! :)

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
×
×
  • Create New...