Jump to content

Recommended Posts

Pa pazi, igrao sam najvishe back in the days, kad su igrali vladica, rista, pa kasnije i ghost, tad sam najvishe igrao na eurobattlenet-u, a odigrao sam od turnira mozda 2 wcg-a (domaca :p), gde bi prosho prvu grupu i posle ispao, i mozda josh 2 tura van toga.. u sushtini sam tad bio klinac i imao sam slab net :D replaya sam pogledao na hiljade, a sad sam pre jedno dva meseca uzeo opet malo da igram na onom eurobattlenet-u, al on mi neshto zabada, pa sam igrao na gameranger-u, a planiram i na areni x) nisam pro, ne verujem da bi mogo da dobijem vecinu nashih, al mislim da bi mogo da igram.. (orc)

mogu da napravim neki replay danas-sutra pa da ti poshaljem ako hocesh


tako da cu u svakom sluchaju doci da ispratim turnir, a ako bude mesta, rado cu da odigram :p

Link to comment
Share on other sites

E pa dragi moji ljudi i saborci jos uvek sam pod utiskom ovog dana i ove prelepe atmosfere u igraonici ''ATG'' sa predivnim domacinima aka ''MARE'' pozdrav i :*****

 

Kada sam stigao u igraonici oko 9h nisam ocekivao ovakav odziv i ovako prijateljsku i sportsku tenziju medju ucesnicima :) 

 

Svaki pojedinac ne samo da je dobar wc3 igrac vec je i kul osoba,dobar drug.Da pocnem od Virusa,jako dobar igrac koji nazalost nije u mogucnosti da vise bude aktivan ali je nasao vremena da ispostuje event i pojavi se i pokaze neke dobre partije(mogu da kazem za sebe kad sam igrao 1/4 protiv njega da su mecevi bili gusti i jako zanimljivi).LittleDragon,decko sa eurobattle net-a koji je video event i iako nije na nekom nivou dostojnog ovih igraca pojavio se i dao svoj doprinos(jako zanimljiva osoba,nadam se da cemo da se druzimo u buducnosti)Jovan aka StormBringer-RiskMaster,neverovatan momak pun entuzijazma,pozitivne energije,prijateljstva <3.Ajk i Qlimax dva brata ne moram da spominjem znam momke od pre sve najbolje o njima a pogotovu za mog brata Ajka.Dzoni aka Mass Ghouls covek koji nije igrao wc3 6 godina i doso da igra turnir kakav car!  Duo iz Indjije Quellilo(decko koji je igrao za trece mesto sa mnom i koji je pokazao stvarno jedan zavidan nivo skilla) Aramachus - po meni momak koji je najvise podbacio na ovom turniru ali svakako i dalje najbolji UD u Srbiji so far.Danijel Aleksic aka Daaca covek koji se pojavio niotkud i koji je pozeleo da igra turnir,dusa:)  

Oldschool ker Coolno2 najveci car WC3,takav entuzijazam se samo moze videti kod njega,covek je dosao iz Zrenjanina samo da bi pomogao u organizaciji! Nemanja Rudan tih i zatvoren momak sa ogromnom kolicinom skila! Ako sam nekog izostavio nadam se oprostaju :D   Nadam se da cemo napraviti jos dosta ovakvih turnira ako ne lan makar online jednom ili dva puta nedeljno da se okupimo jer sklop ovih ljudi je fenomenalan i mogu da kazem da mi je ovo bio jedan o interesantnijih dana u zivotu :) 

 

 

Finale je na programu sutra od 20:30 igraju Rudan i Ajk bice stream na twitch.tv/strivewire :)

 

Nadam se dobrim mecevima! 

 

O organizaciji ce pricati drugari koji su ucestvovali gore napomenuti da ne ispadne da hvalim samog sebe :p  

 

Evo nekoliko slika sa turnira,pozdrav za sve Warcraftere i veliki LJUBAC! 

 

CYA SOON

 

https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/v/t1.0-9/10350985_318339105018855_1675284929829389280_n.jpg?oh=a775f4baa82f0e605821b1e447c2a4f1&oe=54F68EDF  atheistP and Rudan

 

https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/v/t1.0-9/10653281_318339221685510_1579487373554132111_n.jpg?oh=18748751877d46b736752923d07e320f&oe=54ADFE24&__gda__=1420956828_28d7168ab6b4b4254ea04050944fe4b6

atheistP,Rudan,Virus,neki car iz komsiluka i LittleDragon sa dredovima

 

https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/v/t1.0-9/10629588_318339741685458_3075548089295697531_n.jpg?oh=172e37352edb1777cde6bd569d184a2d&oe=54EC9F69&__gda__=1420675075_c9809ea8a37bdaea09fed43f138ee051

Clan WAM crew : Coolno2,atheistP,Ajk

 

https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/v/t1.0-9/1908445_318339481685484_7153052401241611899_n.jpg?oh=ce43f4c7cb1b5113c0c1e6970d140204&oe=54EE3BB3&__gda__=1421015694_5298636ae271920b03aedcfd4032bc49

 

Quellilo,Qlimax,Daaca,Ajk i Aramachus igra 

 

Uzivajte! 

Edited by myDGB.atheistP
Link to comment
Share on other sites

Sa obzirom da sam prisustvovao na 80 posto  lanova u srbiji , organizovao 2 komada, mogu slobodno reci da je ovo najlepsi turnir na kome sam bio. Organizacija sasvim zadovoljavajuca. Atmosfera na maksimalnom nivou. Partije dosta kvalitetne sa obzirom da se radi o igrice staroj 10+ godina i da je vecina njih dosla polu spremna iskljucivo zbog druzenja. Nadam se da ce ovih dogadjaja biti jos. Pozdrav  gl hf.

Link to comment
Share on other sites

E ljudi, evo i ja da se javim :)

 

Turnir je bio odlichan, organizacija na nivou, ljudi vishe nego shto bi iko ochekivao.. Ali na prvom mestu atmosfera, mislim da su pre svega svi bili srecni shto se organizovao lan turnir u igri koju svi volimo, ali je nazalost odavno vec polu mrtva. Medjutim, nadam se da ce ovo moci cheshce da se organizuje, i kontam da bi vishe ljudi i dolazilo, ja bar znam za dvoje koji bi doshli da su znali. Moji rezultati nisu bili sjajni, ali to sam i ochekivao, doshao sam radi podrshke i zato shto volim da igram i gledam dobar war :)

 

Shto se mene tiche, doci cu na svaki naredni lan, osim ako me treca sila ne sprechi, pa makar da imate svi po jednu pobedu u grupi :D mogu i da pomognem u organizaciji ukoliko je potrebno.

Pratili smo i finale na livestream-u sinoc, ja i 'car iz komsiluka', koj jeste iz mog komshiluka, ali nije bash iz komshiluka igraonice :D Bilo je sjajno, Ajk je po meni pruzio vishe nego shto je bilo ochekivano, svaka chast obojci! Jedino shto mi je zao je shto je doshlo do tog nesporazuma sa vremenom pochetka turnira i stream-om, jer mislim da su neki mechevi iz grupa bili mnogo atraktivniji od polufinala (no disrespect), makar za gledanje.

 

Drago mi je da sam vas sve upoznao i igrao se sa vama, nadam se da se vidimo opet uskoro, a do tad odoh da vezbam, pa mozda i uzmem jedan gejm na sledecem :)

 

Svako dobro


E da, josh dve stvari..

 

Prva, svaka chast shto ste izlerali sponzora da je turnir za 64 osobe :D

 

A druga, dajte te ripleje!

Edited by LittleDragon
  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...