Jump to content

General Movie News Thread #3


Recommended Posts

Vilnev potvrdio sledeća dva projekta: Dune Messiah kojim završava planiranu trilogiju, i Nuclear War - dramu zasnovanu na non-fiction bestseleru o potencijalnom scenariju nuklearnog konflikta.

Edited by cali
  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

Vole ljudi kad film loše prođe da rade i dalje!

There’s another Matrix movie in the works. Warner Bros. just greenlit a fifth installment of the saga, as reported by Deadline. However, neither Lana Wachowski or Lilly Wachowski will be handling directing duties. That honor falls to Drew Goddard, who adapted The Martian into a screenplay and directed the criminally underrated Cabin in the Woods. He's also writing the script.

Goddard cut his teeth writing episodes of Buffy the Vampire Slayer, Angel and Lost, among others — you could say he knows his way around genre content. Lana Wachowski will be on board as an executive producer, so there will be some input from one of the franchise’s original creators.

Link to comment
Share on other sites

Tuzno je kako se glumac ne seti da kaze pa cekaj julija je bila bela ne mogu ja da je glumim... Ali jbg to je realnost danasnjih glumaca... Sve bednik do bednika bez harizme, obraza i karaktera. 

Ne znam da li je do mene ali da li vas uhvati transfer neprijatnosti gledajuci danasnje woke crnce? 

Uporedjujem npr. Sa vupi ili hale i ono nisu im do kolena. Osmah mi krene gorusica i promenim film/kanal. 

Slicno je i sa crncima ali mozda u nesto manjoj meri nego sa ribama

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Lucky said:

Vole ljudi kad film loše prođe da rade i dalje!

There’s another Matrix movie in the works.

Prvi Matrix, Cloud Atlas su jedina dva kvalitetna filma koje su ovo dvoje snimili. Sve ostalo je ili mega đubre (Speed Racer, Jupiter Ascending) ili bleda kopija originala (Matriks 2-4).

Dobro se neko setio da im kaže "dosta" 😄

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, cali said:

Prvi Matrix, Cloud Atlas su jedina dva kvalitetna filma koje su ovo dvoje snimili. Sve ostalo je ili mega đubre (Speed Racer, Jupiter Ascending) ili bleda kopija originala (Matriks 2-4).

Dobro se neko setio da im kaže "dosta" 😄

ukenjalo ih što se kaže :))

doduše, i V for Vendetta je dobar film, ne znam tačno koliko su bili uključeni obojica (tad su valjda još bili muškarci!) tj. koje su role obavljali tad.

Nasmeja me ovo:

image.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 4/17/2024 at 6:57 AM, manson said:

uzeli Nisonovu sliku od prošlog meseca a Pamelinu od pre 30 godina :)) mudri su!

ko zna na šta liči danas, ono kad se u Baywatch pojavila na kraju filma pre 5-6 godina ili kad je već bio film nisu ni smeli celu da je snime u kadru :))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...