Jump to content

General Movie News Thread #3


Recommended Posts

14 minutes ago, nickwood said:

Sve te carevanje serije bi trebalo gledati ponovo, al ne može, porasli smo. Možda pijani i naduvani bude isti vajb :)

iskusio sam to kad sam posle xy godina slučajno naleteo na prve epizoda nindža kornjači i bio na fazon wtf is this. ono, animacija nula.

Link to comment
Share on other sites

Дакле - вр'! Лаки, бехолд:

Dark Universe

https://www.youtube.com/watch?v=hCm2PX5Iz00

 

Depp and Bardem Confirmed as Invisible Man and Frankenstein's Monster

Depp and Bardem Confirmed as Invisible Man and Frankenstein's Monster

 

ps. јел ово нешто сјебано постављање видеа? не прикаже уопште пост, а ни не запамти шта је куцано

Edited by brue
Link to comment
Share on other sites

samo da dodam, da je osmi putnik najbolji prevod ikada

secam se osecaja da toliko nemas pojma sta da gledas i sta da ocekujes od filma koji se zove osmi putnik, i toliko je u kontekstu da je do jaja i prevrh

pomisao da se film zove tudjin ili kakakv god bukvalan prevod da smisle prosto bi mi oduzeo polovinu dozivljaja filma bez obzira sto sva logika pada u vodu sa nastavcima, osmi jebeni putnik ejjj

danas se ne zna sta je ocajnije, filmovi, originalni naslovi ili njihovi prevodi

mator sam pa sta

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Dule_smor said:

I ja se slazem za Osmog putnika, vrh prevod...a nisu mogli da znaju da ce biti jos nastavaka lol

Ja često razmišljam kako bi danas prevodili neke druge pojmove i imena, na primer Duško Dugouško mi je dobar primer. Neko je seo i mozgao pa došao do toga da je "zvučno" i rimuje se i šta god.

Garantujem da bi u današnje vreme preveli kao "Zeka Bagz" ili u najboljem slučaju tipa "Zeka Bane".

Link to comment
Share on other sites

Šarliz Teron je svakako i ubedljivo najgora glumica 21. veka, ionako ludi Šon Pen je od odličnog Into the Wild prošao bar kroz tri faze ludila i uneo u sebe tri životne doze koječega, a Žan Reno je ionako snimio jedan i po dobar film.

Seems legit.

 

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

Sve te carevanje serije bi trebalo gledati ponovo, al ne može, porasli smo. Možda pijani i naduvani bude isti vajb :)


Nije ni to dosta, nego treba i nostalgija da tuče. U nekom momentu sam u cugu odgledo nik slotera, jer mi došlo. Al ne bih na suvo mogo opet.

Al i što Laki kaže, neke stvari nikako, recimo kornjače, granzort, robotech etc.

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...