Jump to content

prodajem d3 nalog sa 67e na nalogu - ili neka zamena


Recommended Posts

ne znam koliko ovo moze biti nekom zanimljivo

 

imam dakle samo D3(kutija-diskove) bez ekspanzije, koristim i android authentikator. Na nalogu ima malo vise od 67e. Ne znam koliko sad ovo vrsi posao nekome- pretpostavljam da mogu da se iskoriste i dalje ove pare koje su na nalogu(nisam bas u toku). Barem za kupovinu igara ako nista vise(ili za kupovinu bustera za Hearthstone: Heroes of Warcraft)   [:D]

Ima jednog lvl 60 WD, sa sada sigurno losim gearom kad se pojavila ekspanzija

 

ima i Hearthstone na nalogu - na kome nisam previse igrao ali sam skupio odredjenu kolicinu golda za arene ili bustere(planirao sam da igram arene kada se uhodam ,ali mi je igra dosadila u medjuvremenu:D)

 

 

Nemam pojma koliko ovo vredi.Ako imate neku zanimljivu ponudu posaljite(ako ne D3 ce ostati kod mene). moze i neka zamena za pcie grafiku(sa mogucom mojom doplatom). Moze i zamena za npr Guild Wars uz vasu doplatu - mozda bih probao GW napokon:).

 

 

Prodajem samo iz razloga sto verovatno necu vise igrati D3. Ako ovih 67e nekome vrede naravno. Posto je vrednost samog D3 bez ekspanzije i bez ovih para smesno mala:)

 

 

 

Inace ako je neko od starijih forumasa, koje znam licno ili online, zaintresovan moze da "pozajmi" igru besplatno od mene [;)] posto sam video da su neki kao Dule poceli da igraju D3 prilicno kasno [:)]

 

 

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

da dodam jer me je neko pitao:

 

-imam 1375 golda u Hearthstone-u .Toliko je ostalo dok se nisam smorio sa igrom:)

 

-imam dakle solo D3 i 67e na battlenet nalogu gde se nalaze ove dve igre (pare su ostale od real money aukcija). Koliko znam te pare mozete iskoristiti za kupovinu expanzije za D3, wow, i sl...valjda za sve sto ima blizz u ponudi? samo ovo proverite(ili ako neko zna - nek napise)...ranije su se ove pare  preko paypal mogle cak i povuci.

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...