Jump to content

Njuz (nije njuz)


Recommended Posts

Pa ne taj Kurir haha je genijalan

Predsednik UEFA Mišel Platini nije srećan što su hrvatski navijači ukaljali Evropsko prvenstvo, za koje je rekao da je „99 odsto sjajno“.

- Nisam zadovoljan hrvatskim narodom. Osim Hrvata, bilo je sve čisto. Mislim da je ovo dobra pobeda - rekao je Platini.

A sta kazu dame:

- U tim sintetičkim dresovima, koje nisu skinuli od dolaska na šampionat, po ceo dan piju na ulici. Sigurna sam da neće privući pažnju ijedne devojke.

Haha JE BI

Link to comment
Share on other sites

- U Poljskoj smo već 12 dana, živimo u kamperu, u nehumanim uslovima. Smrdimo! Užasno se teško osećamo, ali za reprezentaciju se vredi žrtvovati - rekao je Hrvat iz Štutgarta, a njegov kolega je dodao:

- Kamperi su luksuz o kakvom mi možemo da sanjamo. Ja sam ovde 15 dana u malom šatoru i nijednom nisam otišao pod tuš. Spavam po parkovima, ali nije mi žao! - kaže fan izabranika Slavena Bilića iz Pakraca.

9IQqg.jpg

@topic

http://www.pulsonline.rs/puls-poznatih/13301/sasa-popovic-obuo-zenine-sandale-foto

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

blic je odavno na dnu

Kakvih sve novina ima, još nije na samom dnu, ali ako ovako nastave eto i njih dole.

Politika je verovatno jedina normalna novina u Srbiji, ali džabe im to kad ne dižu tiraž vestima o tome kojoj starleti je sinoć ispala bradavica dok je pila Moet...

I began revolution with 82 men. If I had to do it again, I do it with 10 or 15 and absolute faith. It does not matter how small you are if you have faith and plan of action.

Link to comment
Share on other sites

Ja ne znam da li može gore od Blica u smislu mozgoispiračke strategije, prva polovina je pamflet DS-a, druga polovina užasni tabloid. Nije ni Politika bolja, tekstovi izgledaju kulturnije jer ih pišu školovani (ali svejedno podobni), jedino je funkcija tekstova ista - pre izbora su svi pevali u glas kako je Tadić pravi car i kako je evropski put jedini način, a sad najednom postali skeptični i "setili" se da vlast može da se kritikuje (pošto se promenila). Jebo ti takve normalne novine.

Ja kad sam se interesovao za novinarstvo, a bio sam svojevremeno i u novinarskoj sekciji koju je vodila neka old-school profesorka, mislio sam da dnevne novine treba samo da prenose informacije bez ličnog pečata, jer je lični pečat rezervisan za kolumne. U međuvremenu sam shvatio da to ne može ni u mnogo ozbiljnijim državama jer su novine svuda zavisne od nekoga, ali ovo što mi kod nas imamo je totalni šou i ne bi trebalo čitati ni da dele besplatno na ulici.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

http://www.kurir-info.rs/haarp-kod-barajeva-nam-kontrolise-mozgove-clanak-359717

Supertajni elektronski sistem HAARP, nedavno instaliran nedaleko od Beograda, utiče na promenu klime i mentalno stanje svih ljudi

Šta izaziva HAARP

- oštećuje ljudski mozak

- izaziva nervozu

- agresiju

- stvara ozonske rupe u atmosferi

- izaziva poplave i zemljotrese

- ubrzano zagreva planetu

- menja klimu

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...