Jump to content

Topik mržnje (supported by mohr)


spo(ghost)

Recommended Posts

Da i ja olaksam dusu

 

Upravo sam odigrao partiju sa mejdenkom koja je isla na midas kao prvi item...generalno mi se u poslednje vreme drasticno povecao broj retarda u gejmovima, pri tom ne mislim na lose igrace, posto nisam ni ja savrsen, nego bas retarda...da li cu se ljudi smorili pa troluju ili sta vec, ali razmisljam da batalim ovo, pocelo ozbiljno da mi skace po mozgu :S 

Link to comment
Share on other sites

 

Upravo sam odigrao partiju sa mejdenkom koja je isla na midas kao prvi item

 

e o ovome pričam, tryharderi koji numeju da trajharduju...

video je kako kinezi na strimu igraju midas prvi sa mejdenkom, iako isti isfarmuju za 5 minuta, pa za sledećih 10 isfarmuju i blink i bkb pa ima poente.

Ali ne, onda mora da dođe neki Ivan_PRO_KREMLIN_KGB_PREVED_MEDVED  i da pokuša to isto da uradi, stim što će sklopiti taj midas u ~20om minutu, koji će mu ujedno biti i jedini item, dok vam protivnička ekipa onaniše u usta

 

  • Downvote (-1) 1

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

malopre ruski drow ranger iz moje ekipe, kupuje set wardova u 5om minutu i blokuje nas mali kamp, da ja ne bih mogao da pullujem kripove. prvi put mi se ovo desava i prosto ne mogu da verujem koliko ti rusi mogu da budu retardirani... ovo ni srbin ne bi uradio, pa da je najnervozniji covek u ekipi.

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

ne, ne. lik je bio sa mnom u lejnu, ja sam bila snajp, i uleteo je u drugom minutu u dvojicu. ubili su ga i on je smarao sto ga nisam spasila a ja sam prvo pokusala ali sta snajp moze da uradi u drugom minutu igre. onda su njega pogodili bodljama i on je poceo da se cese o mene, a nisam ni znala da tako moze da mi skine helt

kad sam provalila, pobegla sam. i sledeci put kad mi je ostala trecina helta on se isto tako zaleteo na mene i ubio me.

Link to comment
Share on other sites

ne, ne. lik je bio sa mnom u lejnu, ja sam bila snajp, i uleteo je u drugom minutu u dvojicu. ubili su ga i on je smarao sto ga nisam spasila a ja sam prvo pokusala ali sta snajp moze da uradi u drugom minutu igre. onda su njega pogodili bodljama i on je poceo da se cese o mene, a nisam ni znala da tako moze da mi skine helt

kad sam provalila, pobegla sam. i sledeci put kad mi je ostala trecina helta on se isto tako zaleteo na mene i ubio me.

 

bodlje ? mislis shell od dark seer-a ? aha,oke,razumeo sam te,s tim sto je on idiot tu nabacio kill tom dark seer-u kretavsi se tako pored tebe :/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...