Jump to content

Topik mržnje (supported by mohr)


spo(ghost)

Recommended Posts

jebote, poslednjih x 4win streaka mi se zavrsavaju tako sto me stavi u 4.5k partiju, ja idem off, imamo 5k lika kome random imbecil krade mid i gubi ga u roku od 2 minuta

manje me boli kurac kad lik uzme i fiduje u startu znaci

edit: lik je rus, zove se 'Miracle-' na kraju kaze 'how can i win mid vs viper'

bukvalno me boli telo celo

Edited by Vlada_

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

feed mid umesto abandona, kada padnete sa totalnim imbecilima koji se poseru po partiji, definitivno mnogo bolja stvar. 

abandon unakazi behaviour score za ~1000, imbecili koji su usrali sve dobiju priliku za free abandon, a ako hoce da igraju cak imaju i vecu sansu za pobedu i +25, a retardi nisu naucili nikakvu lekciju.

ovako, alt tabujem se, cim se spawnujem posaljem heroja na njihovu fontanu i ukrug. mozda imbecil koji krade lejn i first pickuje slarka bez reci i ima 0:5 u prvih 6 minuta nesto nauci tako. a behaviour raste, polako ali sigurno :D

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Midlejn je najodvratniji osećaj koji možeš da iskusiš trenutno u Doti :( Redovno sam na midu nasukan protiv nekog bloodseekera i 2 supporta, bez da iko pomogne, dok moja 4 troglodita ne uzimaju ništa sa mape i bleje na 25% hpa čisto da me ona nakaza udara milijardu :(

...

Link to comment
Share on other sites

mid je sad prakticno koliko si spreman da budes izmaltretiran i ostanes kul i koliko si sposoban da se vratis u partiju :)

gledam cancela bas dosta u poslednja 2 meseca, 90% partija je lik 0:5 u prvih 5 minuta fazon jer mu dolazi 50 ljudi ono od 0:00. lik je u fazonu, nek se mlate sa mnom farmujte vi, povrati se i sabije :D

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Tako nekako i jeste... Ne volim da igram mid već 4-5 godina, ali nisam loš na midlejnu jer sam igrao tonu ranije... Sad nikad ne izgubim mid jer sam lošiji, ali uvek dobijem tonu batina od 3 lika i igram onda 15 minuta kao pizduljica u pokušaju da se vratim u gejm... Sinoć Kunnka 7-11 u minuti 23, pola partije sam proveo mrtav, i redovno 1v2/3/4 tuče, ali ništa tim ne koristi taj prostor :( Depra depra depra

...

Link to comment
Share on other sites

definitivno je smaracka dinamika, sa gomilom heroja ili imas babysit ili ne postojis. srecom, cak i na nizim mmrovima su manje vise likovi ukapirali kako stvari stoje pa se retko desava da ih totalno boli kurac, a pogotovo da dobijas flejm za smrti itd.

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 1 month later...
  • 1 year later...

godina prodje a brata nema

tribute za mohrimusa

 

There's a little boy and on his 14th birthday he gets a horse...and everybody in the village says,"how wonderful" and the Zen master says,"we'll see".Two years later The boy falls off the horse,breaks his leg and everyone in the village says,"how terrible" And the Zen master says,"We'll see".Then,a war breaks out and all the young men have to go off and fight...except the boy can't cause his legs all messed up and everybody in the village says,"How wonderful" and the Zen master says,"We'll see".

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ne stizem da igram uopste ali to malo partija sto sam odigrao ovde u kini je bilo predobro,izgubio sam vecinu ali sam uzivao apsolutno svaku,kinezi ludaci try hard i igranje dok ne padne tron,vracam se za nedelju dana da se ponovo druzim sa russtardima 🙂

Link to comment
Share on other sites

On 5/17/2019 at 6:07 AM, mohr said:

ne stizem da igram uopste ali to malo partija sto sam odigrao ovde u kini je bilo predobro,izgubio sam vecinu ali sam uzivao apsolutno svaku,kinezi ludaci try hard i igranje dok ne padne tron,vracam se za nedelju dana da se ponovo druzim sa russtardima 🙂

šta ćeš mohre brate u kini? engleski ili košarka? :))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...