Jump to content

Topik mržnje (supported by mohr)


spo(ghost)

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Igrao juce jedan gejm 108 min i sad kapiram da mi nece pasti na pamet da upalim nedelju dana. Balanar mid, dosao techies na mid sa mnom jer je dovoljno retardiran da izvede tako nesto.

108 minuta u gejm, top gpm, top overall gold earned, top building dmg done, top cs, najmanje smrti na citavoj mapi, 9 slotted sa moonshardom i 8k golda u inventaru, 45 assistova i najvecim healing done na mapi(kako i zasto ne znam) i ne mogu da dobijem solo gejm jer sam heroj koji je mogao da pobedi u 28 ali ne u 108.

Kako i zasto igrica misli da zasluzujem da igram sa tim ljudima, ideju nemam. Da znam ko je techies irl SWATovao bih ga minimum. :(

...

Link to comment
Share on other sites

uzeo i ja da se poigram malo i u timu mi lik koji trazi da mu se stackuju ancienti,igra juggera safe i prica kako sakuje u stackovanju neutralaca,kao svaki put je failovao...a imao sam i roaming qop koja mi dolazi na midu da uzima kripove,imao 2-0 i perfektan pocetak na mk-u al sam svejedno otisao afk posle toga :D

Link to comment
Share on other sites

5a312c4f6a1542dfaf7895cbc93cd5d5.png

Izgubio sam ovo upravo :) Ne mozes sa govedima pa to ti je, stvarno nemoguci mozgovi postoje u ovom komjunitiju... Tri smrti sve cetvorici, insistirali su da ne zavrse gejm rano, i odvukli u lejt protiv 4 corea sa 2 i po nasha, bar da sam imao 2.5 supporta onda, nego 0. Solo lejnujem, solo splitujem, 2 gema kupujem, vratim ih u partiju 7 puta ali ne mozes, iq 40 xD Tri smrti!

...

Link to comment
Share on other sites

pa nije bila sranje do pre mesec dana :),sad je abominacija od igra napravljena za kretensku decu,uzmem tako pridvece da odigram partiju/dve pre nego li pocne NBA ali igram je iskljucivo preko kurca a ni gomila retarda u igri svakako ne pomaze...pozelim smrt vlasnicima igre i izadjem iz iste :D

Link to comment
Share on other sites

On 1/8/2017 at 0:07 AM, Dule_smor said:

Jebote, a sto vi uopste igrate tu Dotu kad je toliko sranje sve :D

nije sranje, nego svi kukaju kao i uvek u svakoj igri da nešto ne valja kad ne pobede. samo je pitanje nivoa te kuknjave. 

evo i ja kukam kad izađe neko iz competitive u overwatchu, al' šta da radiš, to je život! :)

Link to comment
Share on other sites

jao lucky,totalno si promasio poentu,da si rekao kukaju uvek zbog promena pa posle nastave da igraju pa jos i da razumem ali ovo sa pobedama/promasajima nije ni blizu :),dota mi je godinama bila omiljena zabava koju su doticni iz valvea unistavali postepeno godinama ali to nisu bile toliko enormne promene kao ova poslednja koja ja jednostavno bila kap koja je prelila casu...krivo mi je samo sto to na vreme nisam uvideo jer su slicnu stvar uradili i kad se prelazilo sa 1.6 na cs govno ali bar tamo nisu obrisali prethodnika :),a i ja kao glupan ne znam da se sve radi zbog para i da se jebe njima za igrace i celokupan community

Link to comment
Share on other sites

Pa nije baš promašena poenta, i nije da je njih briga za community, upravo zbog communityja i menjaju strategiju. Naravno i zbog para.

Pogledaj naš "mikro sistem" pa će ti biti jasnije. LoL je na gamesconu imao ~70 ekipa, Dota2 je imala ~10 ekipa. Možemo da ulazimo u analizu da je LoL imao bolje nagrade i whatnot, ali čak i da je tako, razlika u broju timova je ogromna. Dalje kada uđeš u analizu vidiš da LoL cepaju "klinci" a da Dotu igraju "matorani". To nije dobro iz velikog broja razloga za jednu igru, a jedan od glavnih je to što će matorani pre prestati da igraju nego klinci, jednostavno, imaju više obaveza, decu, porodice ... To šta će Dota neminovno postati ako ne bude ovakvih poteza je WoT - preovlađuju casualci i zbog toga ne možeš ni da organizuješ WoT turnir kod nas a "u svetu" ima 3 i po ekipe koje ga igraju.

 

Link to comment
Share on other sites

pa ti si pominjao da ljudi kazu da je igra sranje zato sto gube a to nema veze sa vezom :),a da ih je briga za community public ne bi vec godinama bio unplayable i to pricam kao neko ko je odigrao xyz gejmova 5-6 k avg,sta se desava ispod ne zelim ni da znam,nisu ni odvojili pojedine regije pa svi mozemo na ruskom da se sporazumevamo,taj gamescon turnir je apsolutno relevantan,ogroman broj u srbiji igra (igrao je) dotu,pa samo ja imam 200 prijatelja koji pickaju dotu i koliko timova moze da se napravi od toliko igraca,drugaciji tip ljudi je i zato je i bilo 10 ekipa a ni nagrade sigurno da nisu pomogle,u pravu si jedino ovo oko klinaca i matorana,dota kao nekada hard core moba pretvorena je u nesto za kretensku decu a ne da je i zbog para nego je iskljucivo zbog para,imas i ovaj primer sa arcanom,jugger je izglasan,dobili smo arcanu za OP heroja mk-a koji je sa razlogom preterano jak da bi glupa deca od roditelja trazila pare i kupovala arcane,kad se slegne prasina,heroj ce popiti nerfove i to je to,ne mislim da su godine presudan faktor za prestajanje dote(ili neke druge igre),pogotovo sto je to nastavak vec kutlnog dota 1 scenario iz wc3-a i pitanje je koliko ce prinove nadomestiti odlazak old schoolera koji su uz igricu mnogo duze od ovih 5 godina koliko dota 2 postoji

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, mohr said:

pa ti si pominjao da ljudi kazu da je igra sranje zato sto gube a to nema veze sa vezom :)

a jel misliš da postoji značajan procenat njih koji pobeđuju a pričaju da je sranje? :))

11 minutes ago, mohr said:

,pa samo ja imam 200 prijatelja koji pickaju dotu i koliko timova moze da se napravi od toliko igraca,drugaciji tip ljudi je i zato je i bilo 10 ekipa a ni nagrade sigurno da nisu pomogle

nagrade su irelevantne u ovom slučaju - pričamo o tome da "ti imaš 200 ortaka koji igraju" a koji se nigde "ne vide" - to Valveu ne odgovara, kao ni bilo kome drugome.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...