Jump to content

Topik mržnje (supported by mohr)


spo(ghost)

Recommended Posts

Danas mrtav ladan lik uze AM u baru, bonea i lca, peti pik. Izgubimo ofc i lik ima 0-11 na kraju gejma. Pocinje sledeci gejm, prvi pick instant AM, ja na ivici gusenja irl jer ne smem abandon zato sto imam abandone zbog nestanaka struje i ne zelim AIDS iz low prio. Naravno -25. Sledeci gejm, igram banea, davim ljude po 5 sec bez da moj tim odreaguje.

I CM gde ne mozes ziveti od amatercina koje siluju trax strat waow omg.

Tako smara igrica.

...

Link to comment
Share on other sites

Ja se smorio danas bas na ove dvije partije, msm bas se generalno smorim u tim partijama gdje nisam ma ni 1% faktor. A pre toga sam bas nanizao opasnih winnova sa miranom, poceo da je igram iskljucivo offlane i ne micem se dok ne nafarmam aghs. Ne znam je l' to sad nesto specijalno dobro ali ako verujes u 4 dana sa 5.0 na 5.350 izgubio od 16 partija mozda 2. I eto danas danas me ove dvije ubise u pojam, a posle njih igram trecu moj lik insta pick omni i smara smara me da idem drow, kao fast easy win i ja kretencina naravno poslusam da ne budem drkadzija i naravno -25:D

Link to comment
Share on other sites

Mirana je jaka kao crna zemlja. Samo ja silno ne volim da je igram tako sto gridujem aghs. Kako heroj koji donosi toliki utility i masovni potencijalni 5 man 700 dmga nuke da ne bude op.

Imam u glavi da moram poslednjih 200 gejmova da vidim win % na pozicijama, posto garantujem zivotom da na #1/#3 imam 85/70%+ winrate a na sup roli tipa 40%, naravno zato sto sam jako mehanicki talentovan i zato sto ne znam da igram supa :( Svaki odvratni game insta selektovani #1/2/3 i naravno prvi pik je cetvrti lik koji iskusno klikne nekog rikija bez wardova ili kretena LC ili nesto tako. Plakacu.

...

Link to comment
Share on other sites

Ako nemam nekog desetogodisnjaka u ekipi ovo sa miranom mi ovih dana prolazi lagano u 90% slucajeva.

edit:  Samo ja silno ne volim da je igram tako sto gridujem aghs:
Ja isto nisam ljubitelj takvih stvari, da cucim negdje farmam ali ako malo razmislis samo, ti ako si aktivan sa njom previse rizikujes, oslanjas se na kooperativnost saigraca koja ne postoji u 70% slucajeva, a djelom i na srecu da te ukenja par dobrih strijela, i onda se lako moze desiti da na kraju tog early gamea nemas nista a nisi ni neku prednost donio timu i to je gg, a ovako cucis u tom oflejnu, izadjes u prosjeku 20min sa aghs aquila phase, vjeruj mi, lomi kicme redom:D

Edited by mladenq
Link to comment
Share on other sites

Izgubih danas gejm posle 85 minuta, zato sto likovi na kor pozicijama nisu hteli da ga zavrse u 35oj nego su isetali iz nezavrsene baze. :(

 

Nisam video edit do sad, ali kapiram, to ja stalno sa #4/jungle balanarom radim, umesto da ostanem konj i farmam jungle prebrzo kao sto bala radi, ja izadjem da gankam i potrosim vreme jer su ljudi nesposobni, umesto da izadjem u 12. min jaci od bilo koga na mapi i pojedem ih sve do 20.

A mozda ti samo mirana lezi i igras je dobro. Meni je sniper definitivno najbolji heroj poslednja "dva" patcha, tj poslednja 3 meseca, i jednostavno razbijam gejmove sa njim, novi srapnel je OP i heroj odlicno lezi u meti u mom playstyle, imam bukvalno 19-1-1(abandon sam low prio match jer mi se nije dalo igrati tako), i koliko god zvucalo smesno jako je intenzivan i zajeban heroj za odigrati. A mozda samo znam kad da ga pikujem.

Edit: Snajpa inace nista farm, samo fajt fajt fajt :)

Edited by shpanac

...

Link to comment
Share on other sites

Prvi pik sven #1, cetvrti pik random spektra offlane. Meni ostao support. Na ivici suza odigrah 55 minuta gejma u kom je slavni sven imao 260cs, 1800 networtha manje od mene, i manje dmg done, a ja sam bio #5 phx koji je kupio sve i jedan support consumable/pozamanteriju koju je tim imao.

Lik u 45 minuti ne moze da ubije necrophosa sa arcane boots/mek/stick inventarom, jebemmubogaikrvinedelju ko meni udje da igra kore pozicije.

O offlane spektri ne moram ni da govorim, jelte.

5f62449931d24a918ecaea000b23c8ce.png

 

3d80c91e560940499b92a817a75f71d1.png

 

Jedno 4 OGROMNA teamfighta sam im pobedio, izmedju ostalog tripple kill za svena u jednom udarcu jer je egg uleteo gde treba i 3 lika zagrljena je pokupio klivom. Jedino da mu odem kuci, uhvatim ga za ruku i vodim ga kroz partiju.

Edited by shpanac

...

Link to comment
Share on other sites

Odigrao sam proteklih dana nekoliko partija posle dosta vremena (na primer, šest meseci), jebote koliko je toksična zajednica, ne verujem da ijedna druga igra ima takvu. U jednoj partiji sam morao da mjutujem (i zvuk i chat) sve u igri, samo da ne slušam i ne čitam sranja i pičkaranja. I to sve na zapadnoevropskom serveru, mogu misliti kako je na ruskom.

Link to comment
Share on other sites

malopre sam obrisao igricu, to je bilo to od mojih 5 dana dote godisnje.

prvu partiju pobedim sa PA, 30 kilova, dok rus mid sa wr-om koji rushuje desolator, u jednom trenutku od nasih 46 kilova ima fazon 6 kilova i 4 asistencije. u late game-u gine jedno 5-6 puta potpuno sam i oslanja se na windrun dok oni uveliko imaju mkb-ove. sledecu igram templarku mid vs kunke koga bejbisituje ww, smaraju me jako i moram da uzmem salve pre bottle-a, kupim ga dok mi moji mentoli dva puta kradu kurira i stojim 3 minuta iza kule sa 15% hp-a. posle kupim bottle i opet ne uspevam da ga dovucem do mida 3 minuta jer offlane fazon dovlaci drvce. lik koji je kukao kako ne igra suporta na pocetku, nakon njihovog bone pick-a bira kristalku i kuka kako ce da bude silovan od strane istog (??!?!?!?!), naravno ima 0:5 i ne postavlja nijedan ward, ne ubija velike kripove drugom magijom i kuka da nema za obs. solo off legion ima 2:6. 4k igraci. nakon sto mi dolaze po 4. put u mid trojica i vise bez rotacije samo izlazim i brisem igru. a najveci problem celog mmr sistema je sto od partije do partije se menja kvalitet za 180 stepeni, rak jebeni.

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, mladenq said:

:D:D

 

edit:

sto se tice komjunitija, mislim da toksicnost u doti proizvodi velika razlika u skilu igraca i problem sa mmr sistemom. u cs-u su cini mi se bolje izjednacene skil grupe pa je atmosfera normalnija na visim levelima. a da, sad kad razmislim, mislim da problem toksicnosti lezi i u tome sto je dota takva igra gde dve ekipe slicnog skila mogu cesto da pregaze jedna drugu potpuno gde ces imati, lupam, solidnog igraca koji je nafidovao zesce jer je jednostavno takav bio splet okolnosti, a u csu ces imati neizvestan mec u 95% situacija gde ce manje vise svaki igrac imati ucinak shodno svom skilu. mozda i lupam.

Edited by Vlada_

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

a mozda bi i sve bilo bolje kad bi razdvojili solo i party dotu.

udje lik sa ribom, on je 6k solo, party mu je 4k, riba mu je fazon 2k i first pickuje pa. on se glupira sa buildom na juggeru, ona fejluje naravno. unistavamo ih early, oni se potpuno vrate jer gubimo 3 teamfighta jer je jugger split pushovao i mislio da ako ima mantu da ce da im srusi tron, a iz 3 split pusha je otrsio t3 kulu do pola. pritom ih naravno boli kurac za party mmr i eto tako se igraju

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

a4c90b582b2f4fe1a064804c12532e6d.png

f347af4934684927bdb0da34f218fe10.png

8df7246d14494814b0e28201a72cc90f.png

 

Nije problem u timberu, problem je u jos 2 bezruka corea koji u 46 minuta gejma em nemaju nista em su festival fejlovanja i dusu su ogresili o mene i oraclea, koji je jedini igrao. 46 minuta, 109 cs, timber.

46 minuta 109 cs, timber

46 minuta 109 cs, timber

46 minuta 109 cs, timber

46 minuta 109 cs, timber

Stack zmija mi je korisniji i jaci od cores.

 

...

Link to comment
Share on other sites

hahah shpanac, tvoji rejdzovi su mi genijalni:D

@zyllion lik je dva dragon lancea kupio, ja sam bukvalno toliko izneverovao da sam uzeo 2-3x procitao opis itema, da vidim je l' ja nesto propustam ili je jednostavno toliko retardiran da prijeti da poremeti vremensko-prostorni kontinuum. guess what, nije ovo prvo

Edited by mladenq
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...