Get Adobe Flash player

Recommended Posts

Lucky   

Kakav zvuk ima igra,oseti se udarac preko videa xD

Nema šta,odlično ovo izgleda.

Zvuk je sličan kao onaj iz max paynea koji je bio pre deset godina :( mislim, kul je, ali ništa novo (i taj iz maks pejna je bio vrh tako da je i ovo dobro).

btw, niko nije prokomentarisao kad je Kahn gađao Rejdena ženom koja je stajala pored? :))

Zvuk je sličan kao onaj iz max paynea koji je bio pre deset godina :( mislim, kul je, ali ništa novo (i taj iz maks pejna je bio vrh tako da je i ovo dobro).

I opet ima gomila igara koje fejluju u tome i dan danas. Šuteri na prvom mestu, kad rešetaš, a ne osetiš tu masnoću. 

btw, niko nije prokomentarisao kad je Kahn gađao Rejdena ženom koja je stajala pored? :))

lol, nisam ispratio to, vidiš.

meni ovo toliko dobro izlgeda jedini problem sto necu nikad igru poterati na mom skrnavom laptopu a i na desktopu ce izlgedati ko njesra moram kupiti igru drugaru za next gen konzolu pa igrati kod njega :'(

SavKe   

Pa Johnny Cage je uvek bio comic relief u Mortal Kombat svetu, parodija na američke akcione likove.

Lucky   

to je jasno, ali ne sećam se da je ikada bio ovako intenzivan taj momenat, ovo su napravili kao da je trejler za neki adam sendlerov film :)

Atelas   

Sa namerom su uradili takav trailer. Citam stripove pa sam pretpostavio da ce ubaciti celu Cage familiju(Dzoni i Kejsi imaju slicne poteze), ali je to mozda malo bezveze s tim da nece biti mesta za neke od unikatnih karaktera. 
Izgleda da ce prica biti takva, pratice najvise Sonju i Dzonija. 

Inace izasao je jos jedan klip, pocetak Story mode I JAKO JE DOBAR.

https://www.youtube.com/watch?v=POpwYGKwCwY

Lucky   

glupi džoni, šta je izletao iz helikoptera sa scorpionom kad zna da ovaj može da se teleportuje!

mogao je onom kuglom da ga gađa i izbaci iz heliša!

Atelas   

Odlozen rilejz za xbox360 i ps3 do Juna.

Je l ima ovde neko PS4 i zeli bas da se zgotivi sa mnom, super sam decko

voodoo_   

S obzirom da je najnovijim patchevima igra dovedena na nivo MK XL na konzolama, makar što se tiče endžina, grafike i net koda, je l uopšte ima smisla kupovati XL DLC-ove? Pitam pošto je klot igra oko 4,5 evra s popustom na BundleStars, a kombat packovi (tj. XL DLC-ovi) nisu jeftini i sve što na prvi pogled donose su neki kretenski dodatni likovi (alien, predator, likovi iz američkih horor filmova itd) i gomilu skinova odrađenih s pola guzice.