Jump to content

Half-Life


Slađan

Recommended Posts

Možda je i bio topik ali nisam ga iskopao, u svakom slučaju bio bi red da ova igra koja je iznedrila i inspirisala toliko igara posle ima i svoj posvećeni topik. Pa ono, postujte modove za HL, vesti, lažne tračeve o HL3 i slično.

 

Evo, ja ću početi sa ovim - http://www.pcgamer.com/2014/05/23/i-did-see-some-concept-art-for-half-life-3-says-counter-strike-creator-left-4-dead-3-looks-great/

 

Navodno je jedan od kreatora CS-a video artwork za HL3 ili Epizodu 3 ali ništa ne potvrđuje niti tvrdi kao sigurno. Doduše, manje-više potvrđuje da je Left4Dead 3 u izradi, što je super :D

pljk!

Link to comment
Share on other sites

Moram priznati da mi je najveći trip kod Half-life kada sam ga prvi put igrao bio to koliko traje igra. Ne koliko je kul osmišljena, ne kreature, ne bilo šta slično (iako je i to moralo biti na nivou da bih je igrao) već koliko joj "nema kraja". Ne znam koliko bi mi vremena sada bilo potrebno, ali ja sam mislio da će kraj doći kod onog čudovišta sa tri "kraka" a ono to nije bio ni deseti deo igre :)

Link to comment
Share on other sites

Moram priznati da mi je najveći trip kod Half-life kada sam ga prvi put igrao bio to koliko traje igra. Ne koliko je kul osmišljena, ne kreature, ne bilo šta slično (iako je i to moralo biti na nivou da bih je igrao) već koliko joj "nema kraja". Ne znam koliko bi mi vremena sada bilo potrebno, ali ja sam mislio da će kraj doći kod onog čudovišta sa tri "kraka" a ono to nije bio ni deseti deo igre :)

 

isti slučaj, mada sam ja mislio da je klimaks tamo pred Xen, bukvalno ovo dokle su stigli sa Black Mesom sada, a ono jebeni Xen se igra još pet sati.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 year later...

Ne znam šta bih mislio ... prvo, logično mi je da Valve više ne izda niti jednu igru i da cepa dalje ovo što ima. CS:GO, Dota, TF2 im donose više nego dovoljno keša da postoje sami po sebi i kupaju se u parama, da ne pominjemo tu "malu sitnicu" koja je Steam. Valve nije veliki tim ljudi niti kompanija da bi morali (a i mogli) da se toliko šire. U tom smislu imam utisak da bi mnogo više voleli da su fejlovali sa HL2 tako da ljudi ni ne očekuju HL3 i da se tu završi ta priča. Ovako postoji taj "pritisak" da "moraju" da izbace HL3 koji možda i vozi priču.

Rekavši sve to, ovo što piše lik deluje realno u smislu da ako hoće da izbace HL3, to ne može biti "obična" igra i tu se očekuje mnogo, mnogo toga drugačijeg, novog ... pa ove stvari koje navodi a koje su revolucionarne, mogu imati smisla.

Link to comment
Share on other sites

Deluje dosta zanimljivo txt...... nedovoljno su pricali o features tog endzina, ali ostalo zvuci lepo..... Ako je tacno da su mali tim ljudi onda mozda i ima smisla sto rade ovo toliko dugo (+imaju love brdo pa su max opusteni), a s druge strane trolovanje u vezi HL3 je svakako postalo mainstream tako da svakako se ne treba radovati po defaultu... :)

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...