Jump to content

Game of Thrones - topik SAMO o seriji -


Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

do jaja mi je što su ceo taj shock and awe deo zgurali u jedva 5 minuta na kraju ali baš je smor. Tačno se videlo kad se ovaj previše isprimao da melje ko navijen da neće dobro da se završi. Ostatak epizode mi je isto bio dobar jer su neki delovi najzad dobili neku razradu. Tu mislim na Sansu i Petyra, Džoru nejebača, Greyworma nejebača i Boltone koji mi deluju da će postati malo više nego marginalni likovi.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

@:Čili (ništa vezano za knjgu)

 

Zašto misliš da su sad Boltoni marginalni likovi, lol? Ljudi još od dogovora sa Lanisterima de facto drže ceo sever (osim par pobunjenih oblasti, ali takvih ima i na jugu) i daleko su najvažniji faktor na Severu koji čini jebenu polovinu kraljevstva

Edited by Савовски

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

koji jebeni smor, jos mi je drug rekao ko ce dobiti borbu, ali kad ga je oborio reko tako je ima pravde lagala je kurva sabice ga oberin... kad ono medjutim uzas na kraju, bas te sabije u mozak.


sad znam kako je zenama kad im umre omiljeni lik u turskoj seriji

Link to comment
Share on other sites

@:Čili (ništa vezano za knjgu)

 

Zašto misliš da su sad Boltoni marginalni likovi, lol? Ljudi još od dogovora sa Lanisterima de facto drže ceo sever (osim par pobunjenih oblasti, ali takvih ima i na jugu) i daleko su najvažniji faktor na Severu koji čini jebenu polovinu kraljevstva

 

pa malo im je posvećana pažnja, a uglavnom kad jeste to je kako ovaj muči Teona. Nit' sam primetio da imaju neke aspiracije preterane sem da postoje, nit' imaju neki screentime, eventualno budu zlikovci for hire. Pa je lepo videti kako matori Bolton je sad u fazonu "vidiš ovo sve oko nas, e to je moje, ja sam zajeban".

 

inače, šta se beše desilo sa Blackfishem posle Red Weddinga? Nije se pojavljivao u ovoj sezoni do sada ili sam zaboravio?!

pljk!

Link to comment
Share on other sites

Čili

 

Da si bio pažljiviji na času uhvatio bi njihove aspiracije i ambicije vrlo dobro! :D Što se Crne Ribe tiče mislim da je negde usput spomenuto u seriji, ali ne mogu da se setim, pa ti zato neću dati odgovor jer, jer bi potencijalno zašo van serije

 

Lawl, ne mogu da ti odgovorim ovde, odgovoriću ti na drugom topiku.

Edited by Савовски

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

baš smor što ubiše oberina, bio je gotivan baja. prvi put da pozitivan lik najebe zato što previše priča umesto da odmah završi posao, uglavnom zloće najebu jer previše otežu egzekuciju već savladanog neprijatelja.

We are just a moment in time,

A blink of an eye,

A dream for the blind,

Visions from a dying brain,

I hope you don't understand....

Link to comment
Share on other sites

Kad su se čula ona crkvena zvona uhvatila me trema gora nego pred ispit, a sad, 10 minuta nakon gledanja, se još uvek tresem iz nepoznatog razloga

Kakva transformacija Sanse u poslednjoj sceni, biće ona jebačka ličnost u skorijoj budućnosti

Link to comment
Share on other sites

izrazicu ostro negodovanje zbog stavljanja u spoiler svake misli. jel ovo forum gde se prica o necemu, ili smo na nivou da tucamo bube kamenom?

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...