Jump to content

Game of Thrones - topik SAMO o seriji -


Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

On 8/19/2017 at 5:41 AM, Vlada_ said:

iskreno, nemam problem sa 99% 'gluposti' koje se spominju, jednostavno ih ignorisem i trudim se da uzivam, ali ovu potragu za white walkerom da bi dokazali sersei da zaista postoje mi je bas tesko da progutam.
ali dobro bar je pregotivna ekipa otisla u pohod, tako da ono 

 

On 8/15/2017 at 3:55 PM, Dule_smor said:

20800149_10155929664241840_8549886420353

  Reveal hidden contents

20768059_1443927069029055_62314266391413

 

Od "sedam veličanstvenih" na snimanju se prvo pojavi 10 a na kraju The Dirty Dozen

 

L4OBz.jpg

L4Uhu.jpg

Profesionalna deformacija da se broji i planira svaki metak.

Link to comment
Share on other sites

Tormund sabio, ko i svaki put kad se pojavi ove sezone. Svi svrsavaju na banter sa Sandorom, al realno svaka mu je ko u Njegosa, s Gendrijem carsko tovarenje i sve drugo.

 

Kontam sto nekima nelogicnosti idu na kurac, al trejdof je totalno vrijedan, ovoliko akcije nije bilo u prvih 5 sezona. A mozda ima i toga da nikad nisam smatrao seriju za omg pedestal, pa mi pisanje po svetom pepelu nista ne znaci.

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Ostavio je za "dezert" [:p]  Da je pogodio zmaja na zemlji bio bi "napalmovan" od zmaja u vazduhu koji nije bio baš pola kilometra daleko. Opusti se [;)]  Sve je po scenariju, da vidimo dvoboj živih i "mrtvih" zmajeva. Šta će mrtvi zmaj da "bljuje" ? Tečni azot?

Zašto Night king nije napravio most od mrtvaka? Boji se da će mrtvi da se "udave" pa čekaju ko retardi, da stigne "američka konjica"

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Dule_smor said:

Night king je znaci namerno pustio Deni da pobegne na Drogonu kad nije hteo njega koji mu je ispred nosa da gadja kopljem nego zmaja u pokretu koji leti na pola kilometra, mislite o tome!

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 

Ja sam to video da je Night King prvo ciljao Drogona, pa je onda video kako mu se Viseriona priblizava i reko bolje da sjebem ovog koji me moze sprziti nego ovog koji bleji na zemlji

fxd

Edited by Crno-Sunce

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, BoskoG said:

Ostavio je za "dezert" [:p]  Da je pogodio zmaja na zemlji bio bi "napalmovan" od zmaja u vazduhu koji nije bio baš pola kilometra daleko. Opusti se [;)]  Sve je po scenariju, da vidimo dvoboj živih i "mrtvih" zmajeva. Šta će mrtvi zmaj da "bljuje" ? Tečni azot?

Zašto Night king nije napravio most od mrtvaka? Boji se da će mrtvi da se "udave" pa čekaju ko retardi, da stigne "američka konjica"

cekao je zmajeve da ih gadja kopljima koje je poneo za tu namenu

Edited by Diego

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

ja ne mogu da se otrgnem utisku da je cela poenta ove sezone da walkeri dobiju zmaja kako bi poslednji epski fajt za srednju zemlju bio neizvesniji, što je samo po sebi holivudski kliše, ne mogu ni da zamislim na šta će da liči

takođe je poenta da se džon i deneris smuvaju i onda zajedno da jašu zmajeve, što daje potencijalno neku romatičnu primesu celom plotu od kog serija poprilično beži. jedino ako je neki oblik hard love-a, ko sersei i džejmi, biće u stilu serije, a ovo sve deluje ko romantična komedija. boy loves girl, girl loves boy, svi to znaju sem njih dvoje, bla bla

Link to comment
Share on other sites

Mene kopka, nije da kukam ili mi preterano smeta, ali me kopka - što su animirani mrtvi nekad shamblig slow resident evil style zombiji, a nekad zajebano brzi u stilu ghoulova iz warcrafta, sa sve frenzijem? Da nema u knjizi nkeog objašnjenja za to, ili su jednostavno po potrebi spori ili brzi, u zavisnosti od toga kako je zgodnije scenaristima, i koju vrstu tenzije žele da stvoire u kom trenutku?

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...