Jump to content

Game of Thrones - topik SAMO o seriji -


Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Šon Bin legenda, spoilovao seriju, a valjda i knjigu i indirektno potvrdio r+l=j :D

 

http://www.vulture.com/2014/07/sean-bean-legends-game-thrones-chat.html

 

I could be wrong, but I think they might show flashbacks via Bran's connection to the heart trees.
Oh, yeah, yeah! And I'm his father, so that would be great fun! Just to go back to that for a while, it would be such fun to do. It would be great! It would be bizarre, but it would be great! So I guess if they're going to do flashbacks, then yeah!

 

Well, it's just my theory ...
But it's a good theory! And that should happen, shouldn't it? I've definitely got some unfinished business that needs to be resolved there. I'm obviously not Jon Snow's dad. And you need that to be revealed at some point, don't you? So Bran would kind of be the one having the flashback, and he would see Ned praying, right? And revealing those things? You never know what those guys are going to do with that. It's got to be something special. But I'm into that. I certainly would be into that. Print that! Give them a nudge. [Laughs.] Hopefully I'll get a call soon.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

To što je rekao je maltene common fact koliko je popularna teorija, uzima se kao sigurna istina (sa sve dubljim verzijama o pravoj istini) i ako nikad nije ni rečeno u knjigama :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Alexander Siddig će da glumi Dorana Martela, nisam siguran koliko je to pogođena uloga, ali ljudi nisu bili sigurni ni za Oberina, pa je razbio čovek. Ostale podeljene uloge za likove koji se pojavljuju u petoj sezoni na linku http://www.imdb.com/tv/blog#comic-con-2014-GOTcast

Edited by Савовски

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites



Nemam pojma, nekako sam pod utiskom da ce Siddig ok da odigran Dorana :) Mada moja koncepcija oznacava skroz drugaciji tip coveka za tu ulogu, ali dobro, videcemo :) U skladu sa tim mi je i Tristan Martel, lik mi deluje tragikomicno, mada, on se u knjigama samo pominje ovlas, nemam pojma na sta ce liciti kao pojava u samoj seriji :) Ocekivao sam i da Kventin Martel bude kastovan sada, nemam pojma :) O Marseli nemam komentara, a lik koji glumi kapetana Hotaha deluje kao adekvatan za ulogu :) Pescane Zmije mi deluju opusteno ok :D Prajs mi je dobar za Vrhovnog Vrapca :)

 

edit: ono kad pustis pesmu, pa okacis pogresan link... :D

 

edit 2: cek, ima i slika :D

10559879_10152307775812734_6676656912953

Edited by tzarinho

ubij jednog - ubica si;

ubij hiljadu - vojskovodja si;

ubij milion - drzavnik si.

A single death is tragedy, million is a statistic. - I.V.Stalin

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

NN 4ever

Link to comment
Share on other sites

nema zvuka...

jel istina da odlažu seriju na 2 godine zbog martina koji nije završio knjigu a u međuvremenu će da rade istoriju prvih ljudi i dece ili me troluje kolega koji će ostati bez ručka sledeću smenu?

Istina je.

ne. :)

Edited by JoeKerr
  • Upvote (+1) 1

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Efekti u 4. sezoni

 

Edited by Савовски

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Efekti u 4. sezoni

 

Cini mi se da sam vec video ovo gore iznad. U svakom slucaju su neki efekti za sezonu 4 bili u pitanju.

Odgledao sam sve cetiri sezone. I odusevljen sam i razocaran, jer me je serija par puta stvarno iznenadila, iako nekada ta iznenadjenja nisu bila prijatna, ne smem da se zalim jer sam navikao na uglavnom trash serije od ranije gde uglavnom obvious glavni lik igra svoju ulogu do kraja, iako, bar po meni, niko nije do samog kraja predstavljen kao glavni. Mozda lupetam gluposti.

 

U svakom slucaju prijatno sam se iznenadio serijom, i negde i srecan sto nisam poceo da je gledam kad je izasla, jer bih verovatno grizao nokte svake godine do nove sezone. Preporuka!

  • Downvote (-1) 2
Link to comment
Share on other sites

Cini mi se da sam vec video ovo gore iznad. U svakom slucaju su neki efekti za sezonu 4 bili u pitanju.

Odgledao sam sve cetiri sezone. I odusevljen sam i razocaran, jer me je serija par puta stvarno iznenadila, iako nekada ta iznenadjenja nisu bila prijatna, ne smem da se zalim jer sam navikao na uglavnom trash serije od ranije gde uglavnom obvious glavni lik igra svoju ulogu do kraja, iako, bar po meni, niko nije do samog kraja predstavljen kao glavni. Mozda lupetam gluposti.

 

U svakom slucaju prijatno sam se iznenadio serijom, i negde i srecan sto nisam poceo da je gledam kad je izasla, jer bih verovatno grizao nokte svake godine do nove sezone. Preporuka!

hvala na preporuci, vidjecu da odgledam

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Izgleda da The Eryie za potrebe serije dizajniran po ugledu na Hram Svetog Save

 

1264618-1921109-10154074349030655-883525

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Definitivno odise istochnjackim stilom sa kojim ta kuce nema mnogo veze :) 

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

procurele slike iz pete sezone 

 

http://imgur.com/a/7eQwQ#vmA3Tlj

 

Izgleda da ce jamie da ide sa bronom u dornu, a bice i flash backova i naracije iz treceg lica. Sto su noviteti za seriju. 

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...