Jump to content

Game of Thrones - topik SAMO o seriji -


Recommended Posts

u spojlerima se takodje prica iskljucivo o seriji, nekoliko dana posle prikazivanja premijere epizode, posle moze i bez spojlera

dakle:

 

dosta blaga epizoda, ide nekim ravnim tokom do poslednje scene, gde je tirion oduvao sve prisutne :)

samo me zanima jedna stvar, sta mislite, koja mu je namera bila sa onim na kraju? a trial by combat? hoce da se bori sa nekim za svoju nevinost, nisam bas to skapirao? nesto kao onomad kada se bron borio za njega na sudjenju kod lize erin?

 

i da, odjebite sa pojasnjavanjima iz knjige

  • Upvote (+1) 3
  • Downvote (-1) 2
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Garant ce se Dzejmi boriti za Tiriona. Inace kako je svima blaga epizoda? Meni je i ubedjivanje bankara od strane viteza od Praziluka bilo vrh, takodje u ponovo otvorilo Stanisa kao opciju, posto sam ga ja otpisao skroz :D. Dalje, Deneris je shvatila da to kako je ona zamislila vladanje jednostavno ne ide, dakle po meni udaren jos jedan temelj za neki zaokret, Theon i kopile su mi prvi put postali zanimljivi posle sezonu i po jer ceo taj period mucenja dobija smisao i u toj strani price krece zezanje, Oberin-Varis susret, bukvalno me je zanimalo svaka rec koju ce jedan drugom reci, i kao grand finale sudjenje u kom za 10 minuta imas 3 MEGA twista: 1. Jaime koji predlaze povlacenje iz garde i odlazak na stenu sto matori Tajvin prihvata pre nego je ovaj zavrsio izlaganje (Osim sto je sam dil jebeno neverovatan on je podrazumevao da Cersei ne zna nista o tome, tako da sam i pomislio OMG kako su je izjebali) 2. Svedocenje Shae 3. Trial by combat.

@manager:

 

sta mislite, koja mu je namera bila sa onim na kraju? a trial by combat?

Coveku koji je maltene zasluzan za pobedu nad Stanisom je od te bitke cinjena samo nepravda, jebu ga kako stignu. Ja mislim da je on popizdeo i bio u fazonu "E necu da molim za milost na ovoj farsi od sudjenja, niti hoce da dozvoli da mu dzelati sude i presudjuju pa je odlucio da uzme sudbinu u svoje ruke, s obzirom da je i on svestan da verovatno ne bi mogao da pobedi nikoga u dvoboju, taj metod mu dozvoljava da barem ode casno sa ovog sveta. Ili racuna na Jaime-a :D

Edited by Longli
Link to comment
Share on other sites

Meni je serija počela da ima malo sporiji tempo, ništa se mnogo ne desi u epizodi, još je ova kraća od ostalih. Samo razvijaju priče. Dinklage sabio!

 

Meni je myepisodes, čini mi se, spoilovao ko će se boriti za Tyiriona. Opet ovo je samo moja teorija, ne znam šta će se desiti.

 

NE OTVARAJ UKOLIKO NE ZNAŠ ŠTA SE DESILO IZ KNJIGA ILI NE ŽELIŠ DA SPOILUJEŠ SEBI (nisam čitao knjige, samo imam teoriju)

 

lMXS1mM.png Synposis sedme epizode je između ostalog "Tyrion enlists an unlikely ally.", a

 naslov osme epizode je The Mountain and the Viper, dakle kontam da ce Oberyn da se bori za Tyriona.

 

"This is your life and it's ending one minute at a time."

Link to comment
Share on other sites

dragi forumaši

ne zagovnavajte ljudima topik tek sto je napravljen

 

forum jeste "javno dobro" ali ako odredjena grupa napravi topik za sebe jer im diskusija na drugom topiku slicne tematike ne odgovara, ispoštujte ih malo, budite ljudi, setite se pravila #1...

 

hajdovana je vecina postova koji nisu doprinosili topiku i duhu u kom je napravljen i to će biti rađeno i ubuduće

Link to comment
Share on other sites

ахахаха

 

мене интересује како замишљате да се Џејми бори БЕЗ десне шаке и да буде најбољи када Брон са њим вежба да држи мач...

 

mislim ipak da je protin scenario pobedio:D

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

ахахаха

 

мене интересује како замишљате да се Џејми бори БЕЗ десне шаке и да буде најбољи када Брон са њим вежба да држи мач...

Zamisljamo tako sto je vec pokusao da zastiti brata kod caleta pa bi mozda preuzeo i dvoboj i sto iz ove perspektive je jedan od dvojice koji bi mozda dali jeb za Tiriona, drugi je Bron kog nema vec neko vreme u blizini Tiriona...

A ne znam ko je spominjao "da bude najbolji"

Link to comment
Share on other sites

srsly, pustite ljude da uzivaju u seriji, sto im piskite po snesku sa tim 'citajte knjige nubovi' stavovima

 

znam da su knjige do jaja, procitao sam ih sve hehe

cak igramo board game GOT i imamo ortaka koji je procitao samo 1. i 2. do sada pa mu nista nismo spojlovali

Link to comment
Share on other sites

Одлично финале. Ја нисам гледао Динклиџа ни у једној другој улози ниге, али одвалио је ову епизоду. Што се нагађања тиче:

Чини ми се да би Џејми требало да има везе са овим некако, да се бори на некој страни. Али поменули су и Сандора, а нису морали, тако да није немогуће ни то. А он је био ту кад се Тирион борио. Е једино што ми се ту не уклапа је што у том случају неко мора да умре, а не бих рекао да Џејми гине. А ни Тирион. Тако да, немам солидну теорију ко ће с ким да се бори. Најреалније је ми је да Џејми заступа брата, али против кога, не знам ....

 

ПС

 

Натали на оном гифу, јбт. Дал' је релано колико је јебозовна цица ....

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Zamisljamo tako sto je vec pokusao da zastiti brata kod caleta pa bi mozda preuzeo i dvoboj i sto iz ove perspektive je jedan od dvojice koji bi mozda dali jeb za Tiriona, drugi je Bron kog nema vec neko vreme u blizini Tiriona...

A ne znam ko je spominjao "da bude najbolji"

i meni deluje kao da hoće da zaštiti brata, ali da li ga sakat u boju može zaštititi, tj. samo može ubiti i sebe i njega. to sam mislio kad sam rekao najbolji.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...