Jump to content

Prodajem barbariana kao alkaizerx geared


Recommended Posts

Ne moraš da edituješ, kao što znaš ovde imamo pravilo da ima "kvarenja oglasa" ali kada daš argumente. Tu smo otišli korak dalje u "zaštiti potrošača" ali je kul i da taj potrošač zna o čemu se radi.

 

Evo ti si sad to lepo objasnio i sada neko ko bi se možda zaleteo da kupi može da se preispita i to je sad sve kul :)

Link to comment
Share on other sites

Tebra sto onda ne prodas nekoj burzujcini za 20 000 eura account kao sto lupetas? Sto ga ti ne prodas za 30K eura posto kazes da je bolji od alkaizerovog ?? Molim te samo umukni vise i ne proseravaj se. Idi onda negde gde ce stvarno neko da ga pazari za te pare,posto ih u srbiji sigurno neces videti!


Bdw...koliko godinica imas ? Jel su krenuli mlecni zubici da izbijaju ?

Edited by kblo11c
  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 2
Link to comment
Share on other sites

@dota

dobro, povlacim sve sto sam rekao... nisam znao za detalje, da ste na celom svetu streamoviali efektivno 15 minuta runove na maksimuimu, al na celom svetu. jos dok je alkazier trckarao, vi ste bili na svetu celom. jer da si mi odma na pocetku rekao da ste na celom svetu streamovali, ja bih imao postovanja za tebe i tvoju svetsku ekipu. 

 

ovako sad ispada da ti akaunt malo vredi, a realno da moze jos 500, 600$ da se ugura. dobro je sto si me uputio, sad znam malo vise od 5%. naravno, necu biti nikad na tom nivou svetske ekipe al mi je drago sto sam bar na istom forumu kao i srpski alkazier.

 

pozz za ekipu sto EFEKTIVNO cisti t6 riftove :DD

Edited by Mitch

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Zamolio bih moderatore da ociste ovaj oglas neka ostane samo moj oglas ovakvi postovi su suvisni, isto se desilo i na doti2 kada sam postavio trade da prodajem sve iteme, sa ovim domacim nema posla sve idioti ... dzabe ja kacim ovde oglase kad su sve primitivci, u stvari obrisite ceo ovaj oglas ovo je smesno stvarno i jadno kakvi sve idioti komentarisu bez i jednog razloga ali i jednog

Link to comment
Share on other sites

Ma pusti ih, ja mislim da je potpuno realno da ti ljudi veruju na reč iako nijedan screenshot nisi okačio, pišeš kao da nisi ni pola srednje škole završio i zvučiš kao klasični prevarant koji prodaje mačku u džaku.

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Zamolio bih moderatore da ociste ovaj oglas neka ostane samo moj oglas ovakvi postovi su suvisni, isto se desilo i na doti2 kada sam postavio trade da prodajem sve iteme, sa ovim domacim nema posla sve idioti ... dzabe ja kacim ovde oglase kad su sve primitivci, u stvari obrisite ceo ovaj oglas ovo je smesno stvarno i jadno kakvi sve idioti komentarisu bez i jednog razloga ali i jednog

 

Pravilo foruma je, da se kao vid pomoći kupcima koji možda nisu toliko upućeni, slobodno komentarišu oglasi koji kod ostalih forumaša "bude sumnju" u legalnost i legalitet.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...