Jump to content

Da li vas je smorio WoT i kako igrate da bude zabavan i dalje?


Recommended Posts

само да завршим ову мисију и има да направим озбиљну паузу. Убили ме француски тенкови у појам

 

A jesi igrao granu teskih tenkova ili skaute? Meni su teski do B1 katastrofa, od BDR G1 B su bas zabavni i drugaciji. Lake nisam igrao pa ne znam. 

 

Meni je doduse misija napravila tu malo pometnju jer sam krenuo s japancima, kinezima i englezima od nule uz imperativ sto brzeg grinda, tako da nisam stigao bas da uzivam nesto u pojedinim tenkovima niti da ih lepo izucim kako treba da se igra, nego samo udri. Ok, kinezi u vidu T-34 i Type 58 su mi relativno jasni jer su slicni kao i Rusi, mada opet i tu ima razlika, ali japance sam poceo da lepo upoznajem tek kad sam zavrsavao sa Chi Nu (t5) i uopste nije tako los kao sto mi je delovao u pocetku. 

 

Sto se TD-ova tice nadam se da ce im srediti camo faktor posle pucanja u ovom patchu, a onda ce cela ta nemacka linija da bude dosta u problemu... 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

elc car, al zato amx 35 najgori tenk ikada...chi nu car isto, a chi to govno odvratno, chi ri je ok...jos malo pa cu videti kakav je sta-1

 

btw, secate se kad su izazli japanci u decembru negde...e pa vec posle nove godine je bilo likova sa njihovim tier X tenkom, stb1 valjda...kako jebeno, jel su igrali 24/7 ili su imali ustekano milion free expa

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

btw, secate se kad su izazli japanci u decembru negde...e pa vec posle nove godine je bilo likova sa njihovim tier X tenkom, stb1 valjda...kako jebeno, jel su igrali 24/7 ili su imali ustekano milion free expa

 

To su ovi sa "above average" ratingom  :tf:

 

Salu na stranu, uvek je to tako, evo sad sam bas iskopao - patch 8.9 je izasao 31. oktobra, a ja sam ovde na forumu 15ak dana kasnije kukao kako me je izuo WT E100, Tier 10 nemacki TD koji se pojavio u tom patchu. Pritom ja nisam neki igrac i ne igram toliko partija, cenim da je bilo likova koji su ga vozili posle 5-6 dana od izlaska patch-a. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 months later...

Mislim da je problem kao i sa većinom igrača,  igraš po par linija od jednom do nekog tier-a VIII, e onda daš prioritet nekom drugom tenku, pa druge linije zapostaviš.... ja sam tako npr. jedno 6 puta kupovao i prodavao E75, jer mi uvek bio neki drugi tenk preči (čitaj falilo mi para a mrzelo me da grindam) i tako  sam zakucao sa par tenkova, sad već više od 2 meseca ne igram...  Nemam motiva (pogotovo da ga igram bez premiuma).

Link to comment
Share on other sites

Meni ne moze da dosadi. Smatram da sam dobar deo mladosti sprcao u video igre, unistio vid sa igrama, no ipak - tri godine unazad ne igram skoro nista osim WoT-a.

Kat-kad se skupim sa ekipom sa posla i odigramo koju Company of Heroes, ali sam tu suvise los da bi imao motiv duze da igram (single player me apsolutno ne zanima).

 

I onda - okreni-obrni, peglam WoT. Statistika mi kaze da sam za nepune tri godine koliko igram - u WoT-u efektivno proveo dva meseca. Malo li je!?  [flash2]

Edited by ZeeGerman

“Faith moves mountains, but only knowledge moves them to the right place” [Joseph Goebbels]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...