Jump to content

slike forumaša


Guest

Recommended Posts

gresis na toliko nivoa i takvom magnitudom da prosto... Pazi, kc grad je samo MESTO NA KOJEM SMO SE OKUPILI PO ZAVRSETKU VOZNJE, Udruzenje Biciklista je grupa gradjana u kojoj ima 30tak aktivnih clanova/organizatora od kojih je MOZDA 4-5ro u hipstah fazonu, MOZDA.....

Inace, na ovoj jubilarnoj voznji bilo je oko 450 ljudi, od male dece, preko studentarije, hipstera pa sve do roditelja sa klincima i matorcima......

BTW, ako bi se deranzirao i seo na bajs na sledecoj Kriticnoj Masi i obrnuo krugic sa nama, skapiro bi i sam da si pogresio, evo, poziv stoji brateu pa ti kako oces...

Znaci, poenta je u troo ljubiteljima biciklanja, i takvih je mnogo (znaci likovi koji u full opremi pedalaju redovno i to daleke trase), a sto se tice mene u celoj prici, brate nisam tu zbog picaka nego zbog bleje sa ostalim ljudima koji pedalaju bajs. A ovaj outfit sa fotki mozes da vidis na vecini od njih samo tokom te "paradne voznje" dok su obuceni standardno sportski kada vozimo negde dalje nekim ozbiljnim tempom offc....

A zar nije onda normalnije da tako u startu napišeš, a ne "haha luzeri muftao sam hipsterku, viršla u kiflu hehe, a vi gledate ortake hipstere"?

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...