Jump to content

slike forumaša


Guest

Recommended Posts

kako ide odelo veverice, spu? :tf:

 

fatty, za tebe dva pitanja:

 

1. da li bi podelio slike ribe zbog koje se praviš da si se isprimao na biciklizam :D

2. zašto vozite bajseve u farmerkama/crvenim pantalonama?

I DA LI OVAJ LIK IMA LEPTIR MAŠNU JEBENO

 

 

[roflmao]   haha matori jbt pa znas kad sam jos krenuo da pedalam, tad nisam imao nikakve veze sa ovom ekipom al eto iscimali me da budem sa njima u organizaciji, da doprinesem i taako to...... sto da ne brte, zdrav zivot, zezanje......  Sto se RIBA tice, kao i svuda i ovde ih ima, raznih..... ali nisam tu zbog njih.

 

Dalje, sto se ove i ostalih slika tice, u pitanju je jubilarna rodjendanska Kriticna Masa pa su se ljudi okitili u skladu sa tim jubilejom, baloni, sharenilo, cvetje, improvizovani fashion detalji etc.... low budget enviroment friendly zezanje, skroz pozitivno...... U pitanju je penzionerski spora voznja po gradu max 50tak min traje..... U inostranstvu ljudi obuceni u odela svakodnevno idu tako na posao, sta je tu cudno jbg?  Inace, na kraju ove voznje smo zavrsili u kc grad, gde smo delili poklone, hrsali torte etc...  Ko hoce, moze da dodje da pedala sa nama na sledecoj kriticnoj masi (svaka poslednja subota u mesecu, okupljanje u 16.30h kod konja).

PS. ako bas moram da izdvojim neki DETALJ koji mi se svideo sa ove cele zaebancije.... hmm, pa evo, neka bude npr.....

 

 

 

 

 

 

1896754_10152227295333908_1018402744_n.j

 

 

 

984062_520969228007821_69352563138016321

 

 

 

 

 

 

Skroz gotivna plavojka.....      [:)]

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

previše hipstera

  • Downvote (-1) 1

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Тренирао сам баскет са овим скроз десно хипстером. Онда сам га видео на телевизији како радећи за неку нво брани цигањска права :)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Razumem vas sve, ljudi..... Zajebano je to kad uhvatite ovakvu cicu za bokove i prinesete je sebi

dok vas gleda okicama koje se cakle a onda se setite njenih hipster drugara...... da, to ume da bude jebeno bash.......

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Razumem vas sve, ljudi..... Zajebano je to kad uhvatite ovakvu cicu za bokove i prinesete je sebi

dok vas gleda okicama koje se cakle a onda se setite njenih hipster drugara...... da, to ume da bude jebeno bash.......

znači ti otvoreno priznaješ da si spreman toliko nisko da ideš i da se družiš sa određenom grupacijom ljudi da bi jebao neku ribu?

ili te nisam dobro skapirao

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ja ne verujem sta citam ovde i kakva vam je percepcija... u jednom trenu pomislim da se zajebavate a u drugom da ste imbecili..... zaista ne znam...  Odakle ste zakljucili da je riba hipster?  Na osnovu random fotke sa tri lika od kojih je taj visoki desno jedini provereni hipster, a tog dana je bilo oko 200nak ljudi tu u KC Grad posle te voznje i osim ove ima jos 30 fotki sa tom ribom i gomilom drugih ljudi ali sam bezveze izabrao tu sliku jer se tu najbolje vidi doticna.... I vi, posto ste odavno doktorirali CSI skillz, znate da je riba hipstah.....  Ae pozz, neam vremena zaista za ovakve nebulozne teorije zavere....

 

PS. Stijo, crvene mashnice su delili na Trgu pred polazak, ja sam svoju vezao na bajs (like a Sir).  :*

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Ja ne verujem sta citam ovde i kakva vam je percepcija... u jednom trenu pomislim da se zajebavate a u drugom da ste imbecili..... zaista ne znam...  Odakle ste zakljucili da je riba hipster?  Na osnovu random fotke sa tri lika od kojih je taj visoki desno jedini provereni hipster, a tog dana je bilo oko 200nak ljudi tu u KC Grad posle te voznje i osim ove ima jos 30 fotki sa tom ribom i gomilom drugih ljudi ali sam bezveze izabrao tu sliku jer se tu najbolje vidi doticna.... I vi, posto ste odavno doktorirali CSI skillz, znate da je riba hipstah.....  Ae pozz, neam vremena zaista za ovakve nebulozne teorije zavere....

 

PS. Stijo, crvene mashnice su delili na Trgu pred polazak, ja sam svoju vezao na bajs (like a Sir).  :*

po svim tvojim slikama sa FB, koje su sa tom ekipom, ne treba biti šerlok da su hipsteri

i na naš komentar da jesu hipsteri, i da nas smaraju, gde niko nije rekao "u vidi fetboj debil hipster, druži se sa hipsterima" nego smo samo konstatovali njihovo prisustvo i celokupni hipsteraj tih dogadjaja (sad se ekipa iz KC Grada setila da postoje bajsevi, neko je otišao u Amsterdam pa im javio), ti pričaš kako je sve to opravdano, jer si jebo/jebaćeš/whatever, a mi dok ti karaš mislimo na njene ortake hipstere

 

nigga pls

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

gresis na toliko nivoa i takvom magnitudom da prosto...   Pazi, kc grad je samo MESTO NA KOJEM SMO SE OKUPILI PO ZAVRSETKU VOZNJE, Udruzenje Biciklista je grupa gradjana u kojoj ima 30tak aktivnih clanova/organizatora od kojih je MOZDA 4-5ro u hipstah fazonu, MOZDA.....

Inace, na ovoj jubilarnoj voznji bilo je oko 450 ljudi, od male dece, preko studentarije, hipstera pa sve do roditelja sa klincima i matorcima......  
BTW, ako bi se deranzirao i seo na bajs na sledecoj Kriticnoj Masi i obrnuo krugic sa nama, skapiro bi i sam da si pogresio, evo, poziv stoji brateu pa ti kako oces...

 

Znaci, poenta je u troo ljubiteljima biciklanja, i takvih je mnogo (znaci likovi koji u full opremi pedalaju redovno i to daleke trase), a sto se tice mene u celoj prici, brate nisam tu zbog picaka nego zbog bleje sa ostalim ljudima koji pedalaju bajs. A ovaj outfit sa fotki mozes da vidis na vecini od njih samo tokom te "paradne voznje" dok su obuceni standardno sportski kada vozimo negde dalje nekim ozbiljnim tempom offc....

Edited by fatboy
  • Upvote (+1) 2

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...