Jump to content

slike forumaša


Guest

Recommended Posts

On 10/4/2016 at 9:33 AM, VEGE said:

Retko kada snimam video nego izvalih da imam 4k pa reko ajde da probam.

Hvala. Vreme nas je baš poslužilo.

Jbt, koliko je tesko da onako izgleda i kod nas Planinarski fakin dom jbt, milina kako su sredili unutra.... a kod nas tamo raspad jebeni a kvadratura nevidjena...

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Mareska said:

Juce me je zaustavio na ulici da se slika sa mnom zbog majice, danas sam mu uvalio maju za neke narukvice, ogrlice i magnete [roflmao][roflmao]

caa449d74a0cec8f714ef837bc70110c.jpg

meni ovaj sa Grujom liči na Cida :tf: 

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Wizzair iz Bg za Malmo, pa me ortak koji živi u Helsingborgu sačekao kolima, mada imaš i bus do Centralne stanice u Malmeu pa uzmeš voz do Helsingborga. (Te linije uvek rade koliko sam ukapirao i sve piše i na engleskom).

Mi smo išli u Kopenhagen za NG. Trajektom 25 min iz Helsingborga u Helsinjor i onda voz oko sat vremena do Kopenhagena.

Iz Malmea ne znam da li postoji trajekt ali može se preći onim mostom što se kasnije nastavlja u tunel ispod mora. Prelaz za kola je 40e u jednom pravcu, tako sam načuo ali nikada nisam išao.

MIslim da sam prošle godine posetio taj zamak ali nisam siguran.

Ponesi brdo love, Švedska je paprena, Danska malkice jeftinija.

Link to comment
Share on other sites

Danska jeftinija od Švedske? Kad se to desilo?

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Da, da, nešto tako i razmišljam. Išao sam ja već u Kopenhagen i Malme, baš tim tunel-mostom (genijalna stvar) nego mi nedostaje taj deo priče kako od Kop/Mal doći do Helsingbora. Deluje mi jednostavnije čak iz Kopenhagena nego iz Malmea, al' verovatno postoje obe opcije i možda je realno ova Mal-Helsingbor bolja.

6 minutes ago, VEGE said:

Ponesi brdo love, Švedska je paprena, Danska malkice jeftinija.

očekujem tradicionalne skandinavske cene :) još se sećam puta u Stokholm :) Upoređivao sam i cene karata za neke koncerte koje sam jurio i bukvalno je dva ako ne i tri puta skuplja karta "gore" nego u tipa Španiji. Na kraju sam otišao u Španiju :)

2 minutes ago, Highl1 said:

Danska jeftinija od Švedske? Kad se to desilo?

Ja se ne sećam neke prevelike razlike - neke stvari su bile povoljnije a neke skuplje kada sam upoređivao. 

Gledajući Numbeo, izgleda da zavisi šta sve uzmeš u tu računicu - https://www.numbeo.com/cost-of-living/compare_cities.jsp?country1=Denmark&country2=Sweden&city1=Copenhagen&city2=Stockholm

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Lucky said:

Da, da, nešto tako i razmišljam. Išao sam ja već u Kopenhagen i Malme, baš tim tunel-mostom (genijalna stvar) nego mi nedostaje taj deo priče kako od Kop/Mal doći do Helsingbora. Deluje mi jednostavnije čak iz Kopenhagena nego iz Malmea, al' verovatno postoje obe opcije i možda je realno ova Mal-Helsingbor bolja.

očekujem tradicionalne skandinavske cene :) još se sećam puta u Stokholm :) Upoređivao sam i cene karata za neke koncerte koje sam jurio i bukvalno je dva ako ne i tri puta skuplja karta "gore" nego u tipa Španiji. Na kraju sam otišao u Španiju :)

Ja se ne sećam neke prevelike razlike - neke stvari su bile povoljnije a neke skuplje kada sam upoređivao. 

Gledajući Numbeo, izgleda da zavisi šta sve uzmeš u tu računicu - https://www.numbeo.com/cost-of-living/compare_cities.jsp?country1=Denmark&country2=Sweden&city1=Copenhagen&city2=Stockholm

ja sam bio u Švedskoj daleko više puta, u Kopenhagenu svega dvaput, ali je uvek Kopenhagen bio osetno skuplji od Stokholma, tako da mi je ovo po numbeu poprilično precizno

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...