Jump to content

Far Cry 4


Slađan

Recommended Posts

  • 1 month later...

ahaha, a jesta malo swagallicious ovaj "kralj". Nije realno koliko Ubisoft izdaje igara u poslednje vreme. Em imaju izgleda najviše zaposlenih od svih izdavačkih kuća, em štancuju igre ko ludi, em su 17 miliona u minusu kako navodi poslednji izveštaj.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

Negde sam skoro pročitao (a očiti je PR ubija) da je Francuska druga zemlja po izdavanju video igara u 2013 godini :) 

 

Ne znam kako je to moguće pored USA, Britanije, Nemačke, Japana ... ali eto, moguće da je sve deo te "Ubisoft je najbolji" kampanje.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

pf, samo na PS3 i PS4, igrači će moći da pozovu druge igrače da igraju sa njima multi/co-op iako ovi drugi nemaju igru. Ali to je samo za PS i navodno neće biti distupno na drugim platformama. Tako je na PS konzolama co-op dostupan kupovinom jedne igre, a ostali svako za sebe :P

pljk!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 1 month later...

Ja igram već nedeljama, i šta znam, kul mi je, jeste kao FC3 (neki delovi su čak uzeti i iz FC2), ali mi je tamo bilo dosadnije da čistim mapu, ovde je valjda taj utisak umanjen jer ima jako puno sporednih likova i questova, a ne samo generičnih skupljačkih aktivnosti (a svaki dijalog ili interakcija sa likovima je odlično i odrađena i napisana).

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

 ja sam odigrao možda sat i po, u dlaku ista igra kao i FC3

 trojka mi se baš dopala, ali da igram istu igru u drugačijem okruženju (nije ostrvo nego su planinčuge), nema šanse

Хвала. Ово је био и мој утисак посе пар видеа које сам одгледао.

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...