Jump to content

EURO 2016


pirun

Recommended Posts

Ne treba jer vrlo verovatno ispadaju u osmini finala (mada sam ga ja igrao odmah dok nisam gledao ukrstanja) :D

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Ja se slažem za polufinale, najrealnije je Ger/Spa/Eng/Fra. Belgija gubi od Nemačke u 1/4, Portugal od Engleza, Belgijance vidim kao prve u grupi, Hrvate kao druge. 

Kao neka iznenadjenja turnira vidim Austriju i Slovačku

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Jebote, Pajeov gol (a žao mi je što nije ušlo i ono kad je izlomio Rumuna, pa bacio na volej Pogbi) je ono zašto volimo fudbal!

 

https://streamable.com/grxh

 

 

 

ps.

na poluvremenu sam morao da saslušam naše stručne konsultante. Niša je imao konstataciju da Žiru i PajeT treba da se zamene :)))))

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Na stranu to što je dao prelep gol, meni je bilo milina da ga gledam. Čovek je objasnio kako treba da se igra. On i Kante koji nije imao ni jednu grešku.
Inače, mnogo mi nekako nesigurno deluje zadnja linija francuza. Evra, iako iskusan, imao je neke mnogo glupe startove koji nisu svirani, da ne spominjem onaj penal. Bale će ga uništiti.

Btw, svaka čast za tekst grujo!

"This is your life and it's ending one minute at a time."

Link to comment
Share on other sites

Ja isto nisam mogao da verujem šta radi Kante. Obično ljudi ne igraju isto za reprezentaciju i klub, ali ovaj čovek izgleda zna samo za fudbal. Imao sam utisak kao da mu nije važno ni za koga igra, ni gde, ni ništa, samo igra ono šta zna i to je to. A sada trenutno mi ne pada nijedan igrač na pamet koji zna više na toj poziciji. U stvari, ja više i ne znam koja je sve njegova pozicija jer ono običan čovek ne može da postigne. Najneverovatnije je njegovo kretanje na terenu. Samo znam za jednog čoveka u sportu da se tako kreće, Federer. Da, malo sam se uzbudio.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Kao neko ko je poslednji euro gledao pre 10 godina, kad sam otprilike prestao da se zanimam za profesionalni sport, moram reci da sam sokiran ovim Siptarima. Gledao malo Svica-Albanija dok sam rucao, ko god primi loptu Siptar, a u p m. 

 

Sad nemam sta pametnije na poslu da gledam, pa cu navijam za Ruje. \o/

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Englezi su odlično odigrali, ali klasika, preveliki pritisak je na njima, i prebedan im je trener.

Švajcarska - Albanija, muka mi je bilo od svih onih Šiptara, plus je bilo prebedno, i zaspao sam na pola tekme [:D] 

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • Lex unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...