Jump to content

Srpska liga?


SavKe

Recommended Posts

Samo četvorica zainteresovanih, očekivao sam više :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Mi smo tu da podržimo na bilo koji način ligu, ako treba - sajt, forum, nagrade, najave, fb, dža bu, jedino što mislim da je i dalje bolje organizovati poneki turnir s vremena na vreme pa posle razmišljati o ligi.

 

Liga predugo traje i uvek se desi da neko ne može i onda se lagano raspadne. Samo moja dva centa :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 5 weeks later...

i ja sam zaintresovan,iako sam tek poceo da igram:)..a sta fali i ligi(pa ako npr neko ne ispostuje rok do srede,opravdano ili neopravdano-belezi se sluzbenih 2:0 za protivnika)...

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

Takodje sam zainteresovan. Ako ovde jos ima volje za organizovanje :)

Veoma volim HS i licno mi je mnogo zao sto oko mene ima tako malo prijatelja koji se interesuju za ovakvu igru. Znam da je tek "ispod cekica" ali Hearthstone-u kod nas definitivno treba neki vid promocije i popularizacije. I za ovu igru kao i za sve druge MMO stvari vazi ona stara klauzula - igra je vrijedna samo onoliko koliko je velika i aktivna njena igracka zajednica.

Gore pomenuto relamiranje turnira i liga na socialnim kanalima kao sto je FB sigurno bi doprinjelo u znatnoj mjeri uvecanju broja igraca kod nas.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Iscimaću se ja, ali će mi trebati čisto još neko da mi pomaže. Ajde za početak predložite mi neki dobar, provereni sajt koji automatski pravi ligu i parove kola.

 

Koliko vidim, trenutno je 18 zainteresovanih, što je više nego ok brojka.

Edited by Савовски

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...