Jump to content

Middle-Earth: Shadow of Mordor


Grotar2

Recommended Posts

koliko ova igra deluje (makar meni) obecavajuce... mislim da ce mi dospeti na must play listu gotovo sigurno :D

ubij jednog - ubica si;

ubij hiljadu - vojskovodja si;

ubij milion - drzavnik si.

A single death is tragedy, million is a statistic. - I.V.Stalin

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

NN 4ever

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Ova igra je vrlo verovatno user u najavi, bar iz ugla rpga, ali dobro. Tj možda je rpg za ove generacije što misle da je igra rpg ako imaš da promeniš 3 mača, dva oklopa i imaš 4 različite "moći". Čim vidim ovaj moderni konozošlaški UI u jebenom fantazijskom svetu, prisere mi se.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 5 weeks later...

Oduševljeni su... parama koje su dobili za pozitivne kritike :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Ова игра има једну огромну ману, а то је чињеница да су непријатељи слепи и глуви. У току досадашњег играња највише ме подсетила на осећај док се игра ГТА - иживљавање без употребе мозга, али је опет некако до јаја  [:D] . Већину ситуација можеш да бираш да ли ћеш решити на дивљачки или неки као тактички начин, шуњати се и скидати једног по једног орка, али генерално и једно и друго је толико лако да временом почне да смара. Игра изгледа прелепо и ради одлично на компјутеру који је далеко од моћног, контроле су одрађене одлично, камера која уме да буде проблем у оваквим играма коректна, гласовна глума ок, прича безвезна, мисије једноличне...то би било то после негде 75% пређене игре (има статистика у игри) - из неког разлога ме још није упуцала него ме чак тера да је завршим са свим опционим квестовима.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...