Jump to content

Tuzna prica o sprskoj CSGO (1.6?) sceni


serpent

Recommended Posts

e-Sports Srbija smo 'mi', a nismo nista potpisivali jer realno ne ulazemo milione u njih kao tim, ali mi je smesno koliko je deciji fazin danas hocu sutra necu :)

Sta bih imao od toga da smo potpisali ugovor, ne verujem da bi docekao odstetu od njih, niti mi trebaju da ih drzim po svaku cenu zar ne. Ajd da mi zaradjuju neke pare ili da ja njima placam nesto puno, ali ovakve stvari samo sve manje ulivaju poverenja da ce se nesto promeniti kod nas na bolje...

Link to comment
Share on other sites

Ti si tu najvise pogresio jer si uopste uzeo tu ekipu,i ako je sigurno svako od njih imao neke svoje razloge,ti si morao da vidis da je ta prica prazna.Malo je ekipa i u svetu, kamo li u Srbiji koje traju duze od mesec dana,za duze i da ne pricam.

 

To svakako, mada sam se nosio mislju sklapaju novu ekipu pa ce to mozda stvarno da traje neko vreme (barem su mi tu pricu prodali)...

Link to comment
Share on other sites

jbg,njihovo je da prodaju pricu zbog sponzora,a dal ce da ispale to ih bas i ne zanima.Ne samo njih,nego generalno sve ekipe(sto ne opravdavam).Oni su se obezbedili ako ta prica uspe i svoj posao odradili kako treba,ali ti nisi tvoj nazalost. No ovo ti je za nauk :D

Link to comment
Share on other sites

Pa to jeste trigeru ali, ako oni to iskoriste bas zbog toga neka druga ekipa koja je "ozbiljna" nece dobiti sponzorstvo istih jer ljudi imaju lose iskustvo sa prethodnim, (mene bas briga, igram kanter jer ga volim i bez organizacije) ali ispasce mozda neka dobra petorka koja se slaze i hoce nesto da urade, a nece jer ih nece hteti ni jedna orga. :-)

Link to comment
Share on other sites

Pa nisi u pravu jer se takve ekipe vide,narocito na nasoj sceni gde svi pate od "grass is greener" sindroma.Svaka ekipa koja se trudi i igra konstantno i napravi iole solidan rezultat odmah odskoci ka vrhu,ne samom vrhu ali vrhu.Kad se takva ekipa pojavi svaki sponzor ce je uzeti.

Edited by TRIGY
Link to comment
Share on other sites

e-Sports Srbija smo 'mi', a nismo nista potpisivali jer realno ne ulazemo milione u njih kao tim, ali mi je smesno koliko je deciji fazin danas hocu sutra necu :)

Sta bih imao od toga da smo potpisali ugovor, ne verujem da bi docekao odstetu od njih, niti mi trebaju da ih drzim po svaku cenu zar ne. Ajd da mi zaradjuju neke pare ili da ja njima placam nesto puno, ali ovakve stvari samo sve manje ulivaju poverenja da ce se nesto promeniti kod nas na bolje...

 

Pa ako si već znao šta te očekuje, manje-više, onda ne bi trebalo da budeš ni toliko iznenađen. Niko ni ne kaže da je trebalo da potpišete ugovor, ali praviš dil sa "decom" od 20+ godina da se takmiče u video igri i to na "reč". Možda si i imao sreće što su te ispalili na samom početku a ne kad si već platio da budu na nekom turniru i platio im smeštaj a oni na turnir izašli pod drugim imenom, na primer :)

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav evo da se i ja oglasim posto sam jedan od tih 5 clanova koji su prozvani.
Mislim da bi trebao konkretno da prozoves Milana 'stylche' Vuletića, a ne svih 5 ljudi jer nisi sa svima nama pricao nego samo sa Milanom.
Milan je taj koji je pravio ekipu, trazio sponzore i pricao sa vama.Jednostavno (
Voislav 'c1cm1' Ilić,Matija 'man1ak' Radujević, i ja Jovan 'p0db0t' Ilić) nismo bili zadovoljni kako su tekli planovi tokom praca i odlucili smo da ne igramo jer ne vidimo nikakvu buducnost u ovom sastavu sad jeste malo ispalo ne profesionalno sa nase strane ali to nema veze nikakve sa ostala 4 igraca nego iskljucivo sa Milanom jer si njemu verovao na rec a ne nama.
Srdacan pozdrav

  • Upvote (+1) 2
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Pa jeste malo glupo sto si prozvao celu ekipu, koliko vidim oni nemaju veze sa tim. 

 

Moje misljenje, ako si vec planirao toliko da ulozis u ekipu (tako nesto u Srbiji meni jeste "toliko"), onda si trebao da nadjes neku ekipu koja vec duze vreme postoji, i koja je stalno na turnirima, nema veze sto stalno menja igrace, eto naprimer kbp.

  • Upvote (+1) 1

1970

Link to comment
Share on other sites

Samo cu reci DRUZE by pdbtbang , zer0x je hvala bogu ziv i zdrav pa nek kaze sta je i kako je bilo :)

Necu da se nastavljam i pravdam nebitnim likovima kojima je SVE malo pocevsi od ufura bootcampa itd [naravno bez rezultata]

Moje je uvek bilo da trazim sponzore a tvoje jovane da vodis, i to sto sam ja obecao ljudima svi ste znali a cutali :)

Bez ESS-a . Jel ess je upao u pricu tek 2-3 dana :) 

Ali polako , gamepub se blizi pa bices pozdravljen srdacno<3 Jovane 

Link to comment
Share on other sites

Ovde se ne zna ko je veci debil. Da li je to ovaj lik sto je ponudio sponzorstvo tamo nekoj ekipi koja se juce sastavila ili ta ekipa sto nije uspela da se slozi i iskoristi to sponzorstvo na pravi nacin. Ali dobro ako nisu mogli da budu uspesni kao tim bolje je sto su se razisli.

  • Upvote (+1) 2
  • Downvote (-1) 2

"Im the great Cornholio, I need TP for my bunghole!"

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...