Jump to content

Mogucnost ogromne zarade od 16 og do 1 og!


Recommended Posts

Vise posto se ona misija od 50k ponavlja tj. mozes da je uradis vise puta tokom dana dokle god ispunjavas uslove * 5 pobeda gde si u top10 po exp * . Ko nije dokon, milka dnevno bez cimanja. Da se iskupuju silni tier 10 tenkovi :D

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

ne shvati me pogresno, drago mi je sto si okacio vest, ali stvarno nemam pojma kako si dosao do cifre od 700k dnevno kao maksimalne :D

 

1. misija - ok, 300k zbirno :)

3. misija - ok, team battle 250k :)

 

ali, ako lepo citam:

 

2. misija - 50k, ali nije ogranicena sa jednom dnevno :D tako, da ako lepo tumacim, svaki put kada kompletiras ovo dobices jos 50k :D znaci vise puta u toku dana :D

 

edit: dok sam se ja javljao ne telefon i odlagao enter, Pekar je napisao isto sto sam hteo i ja :D

Edited by tzarinho

ubij jednog - ubica si;

ubij hiljadu - vojskovodja si;

ubij milion - drzavnik si.

A single death is tragedy, million is a statistic. - I.V.Stalin

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

NN 4ever

Link to comment
Share on other sites

Pa nije bas, Srki. U pravu si u sustini, ali tako si forsiran da igras jedan tenk, ili par njih eventualno. Ja sam prvobitne misije za 250k uzimao opusteno, jureci po prvu pobedu na svakom tenku (kad su misije bile dostupne i za nize tiereve, naravno, jer maltene samo njih igram). Opustenije je ipak kad mozes da igras sta hoces, i jos da zaradis. Meni ce vrlo lepo da legnu, jer mi se polako trose zalihe cokolade i benzina od 105 oktana :)

Link to comment
Share on other sites

Treba bas obrnuto da bude valjda ;)

 

Pazi, ja samo jedan tenk i imam sa kojim mogu da radim te misije, T-25. A vec ga koristim za zaradu, tako da je meni sve to win-win situacija. Da bih uzeo pare, moram da igram tenk sa kojim svejedno uzimam pare. Igrajuci ga, bice i bolji (jos mi je posada nubovska) pa cu lakse uzimati vise para.

 

Jos bolje mi je 250k za timske bitke. Nikad dosta XPa na Traktoru.

Link to comment
Share on other sites

да, али такође добијеш и 50к за 10 килова и 100к за 20 килова и 150к за 30.. Све укупно 300к, плус за сваких 5 победа где се нађеш у топ 10 тенкова у тиму добијеш 50к. 

Ја сам за сад зарадио 500к сребрњака

Link to comment
Share on other sites

ali pazi kada zelim da zaradim pare, ali me realno mrzi da igram jer sam u mislima totalno van mogucnosti da se fokusiram na tenkice... od 9. kada sam uzeo is6, dakle pre nedelju dana tacno, izvezao sam do danas manje od 10 partija :)

 

inace, imam obicaj i ja da takve misije igram sa premium tenkicem, najmanje milion dnevno obicne legne u tim danima :)

ubij jednog - ubica si;

ubij hiljadu - vojskovodja si;

ubij milion - drzavnik si.

A single death is tragedy, million is a statistic. - I.V.Stalin

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

NN 4ever

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...