Jump to content

Pohvalite se deckovima i herojima!


Brximus

Recommended Posts

Jel igrao zoo ili handlocka? Ako je igrao smrdljivog zoo-a , onda je neverovatno kako si uspeo da završiš partiju na efektivnih 40 helta, svaka čast :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Konacno mi svetli warior ko novogodisnja jelka : D

war_500.png

Elem, zadnjih par dana sam imao vremena da igram vise nego inace pa me nije mrzelo da napravim neku statistiku sadasnje mete (izmedju r3 i legend). U zadnja tri dana sam odigrao 128 partija ukupno,  

Meta_graph.png

Od 44 warlocka 22 su bili handlock-ovi a ostalo zoo (danas je bilo nekoliko novih warlocka, ono sto je Kolento nesto brljao) a od 29 rogue-ova 25 su bili miracle... Win % protiv miracle-a mi je 36% tako da warrior prilicno sakuje trenutno, tako da mi je ova sezona jos iritantnija od prosle, cini mi se da nije bilo ovako tesko protiv huntera. : ) Srecom ima dovoljno handlock-ova da izvuce win % : D

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Upravo sam disenchantovao gomilu karata i uzeo Bloodhoofa. Racunam da cu njega koristiti u najvise spilova, jer uglavnom igram control. Nisam mogao da se pomjerim sa ranka 4 pa ajde da vidimo hoce li mi sta pomoci. Igram nekog selfmade warriora ali nisam imao karata koje ce da izvuku neki disable pa su mi Rag i Ysera 1 turn karte uglavnom. Ubacio sam naknadno Boulderfist Ogre-a,pa mi je to popravilo winrate ali i dalje ne mogu da dobijem mirror matchup jer nemam shield slam. Uglavnom zbog ta dva miniona me dobiju. Ako imate neki predlog sta da ubacim u deck slobodno pucajte, ali trenutno imam 5 dusta pa ce to sacekati sledecu sezonu. :)
Ovo je deck, samo umjesto Ogre-a sad stoji Bloodhoof,mada jos nisam napravio promjenu.
10418572_10203268658013152_858724467_o.j

Link to comment
Share on other sites

Mirror warrior mec dobija removal, tj. execute, shield slam, BGH kao i faceless, tako da bez shield slam-a verujem da tesko ide. Kada sam presao na Tides-ovog warriora (2 faceless-a,, sylvana, cairne) nisam izgubio maltene ni jedan mirror ali je dek slabiji protiv nekih agro dekova... Samo je pitanje sta hoces da postignes, ovo deluje sasvim legit jer imas odlican pritisak sa dva berserkera i dva kor krona sto je ok vs rogue-a ali pretpostavljam da ne ide bas najbolje protiv handlockova...

edit: gromasha nemas ili ga ne volis? : D

Edited by Johnn1e
Link to comment
Share on other sites

Gromasha nemam,nemam ni facelessa a rado bih ih posjedovao. :D E da,bas je suprotno. Od handlocka sam izgubio samo jednu partiju, a protiv rogue-a je 50-50, ako mi rano dodju berserker i korkrone uglavnom dobijem u suprtnom leeroy-shadowstep etc. Razmisljam da ubacim argusa,da probam da counterujem taj combo, ili bar shiledmastera. Razmisljam da od sledecih 400 dusta uzmem facelessa, pa onda shiled slam,jer mirror bas nikako ne dobijam, osim ako je aggro warrior. :)

Link to comment
Share on other sites

Ja sam ove sezone iskljucivo sa warom (za razliku od proslih sezona jer sam grindovo ranked pobede) uzeo legend bez nekih vecih problema. Zoo tesko da je najveci problem wariora, kao sto je to bio midrange hunter prosle sezone recimo (pre kitkatzove anti hunter verzije) ili jos gore miracle rogue ove sezone.. Nije tesko optimizovati dek da moze da pobedi jednu klasu vec da uzima 50+% u kompletnoj meti sto se obicno svodi na trazenje odgovora izmedju zoo-a i druida kao dve suprotnosti. Ove sezone mislim da se najvise igrao token druid te mu je to doslo na isto : D

@ingenue

Mozes da probas sa jednim argusom, ja sam to radio i bolje je nego bez argusa, samo je bitno u kom trenutku ces da ga bacis jer se verovatno nece nadati : D Redosled kojim bih ja pravio karte su prvo oba shield slama pa gromash pa baron gedon pa faceless. : )

Edited by Johnn1e
Link to comment
Share on other sites

Meni za p2w warriora fale još Grom i Gedon, sve ostale karte u svim varijacijama control warriora imam, računajući i sve epic/leg 2xshield slam, gorehowl, brawl, facelessa, Alex, Raga, Yseru, Cairnea, BGH... :D Napraviću potpuno f2p p2w warriora :D

 

Inače na kraju sam odustao ove sezone od jurnjave za leg :( Previše me je gazio zoo na 3. ranku, onda sam upao u neki losing streak, smorio se i počeo da eksperimentišem i da se zezam, jer trenutno nemam  ni živaca ni vremena da sa control shamanom jurim leg dok laderom haraju zoo i miracle špilovi...

Edited by Савовски

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Ma meni nije cilj legendary ove sezone,a vjerovatno ni sledece. Bicu slobodan u avgustu pa eto me na blizzcon. :D Uzimajuci u obzir da sam po citav dan na fakultetu i da igram po 4-5 partija na dan, ne znam ni kako sam do ranka 4 stigao.
A polako pravim tog warriora,pa kad stignem,i koliko stignem. Racunao sam kao,ajd prvo facelessa jer nemam previse ovih lege karata pa da bar iskopiram nesto.

Link to comment
Share on other sites

Ma meni nije cilj legendary ove sezone,a vjerovatno ni sledece. Bicu slobodan u avgustu pa eto me na blizzcon. :D Uzimajuci u obzir da sam po citav dan na fakultetu i da igram po 4-5 partija na dan, ne znam ni kako sam do ranka 4 stigao.

A polako pravim tog warriora,pa kad stignem,i koliko stignem. Racunao sam kao,ajd prvo facelessa jer nemam previse ovih lege karata pa da bar iskopiram nesto.

http://hearthstoneplayers.com/guide-midbudget-control-warrior/

There's a little boy and on his 14th birthday he gets a horse...and everybody in the village says,"how wonderful" and the Zen master says,"we'll see".Two years later The boy falls off the horse,breaks his leg and everyone in the village says,"how terrible" And the Zen master says,"We'll see".Then,a war breaks out and all the young men have to go off and fight...except the boy can't cause his legs all messed up and everybody in the village says,"How wonderful" and the Zen master says,"We'll see".

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...