Jump to content

Recommended Posts

Prvi server ovaj od 75 slotova. Na samom jugu smo inace.

https://rustmap.net/

Echo Mountain.

 

Detaljnije ingame.

 

EDIT:
Pekare, cini mi se da zivimo u zabludi oko lokacije :D

 

Mi smo (sudeci po slikama na mapi) na Metal Mountainu. Bio sam danas do ovih tank-ova. Ima radijacije bas bahato.

 

EDIT 2:

Ne koristite vatru u toku noci, umrecete/bice vam provaljena stek lokacija.

Ne verujte ljudima koji imaju puske ako pre toga niste bili zajedno kada nisu imali nista, umrecete.

Ne trpajte vredan lut u prvu gajbu koju ste napravili, umrecete i ostacete bez icega.

Nadjite bas, bas, bas bahato zastekanu lokaiju ako niste pored nas. 

Edited by Fenodrim
YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Ne ne, mesto je fantazija. Ima 3-4 kucice oko nas, ali mi smo apsolutno zabaceni. A za lut imamo te tankere koji su krcati zombijima i ima par sanduka, sto je kul.

Odemo, iscepamo zombije (samo polako, jutros sam se usrao ka dmi je zombi ispao iz visoke trave, bogu hvala na onim velikim med kitovima :D). Treba nam rad gear/rad pills-roknemo/lutujemo/nazad da ostavimo i ponovo. :)

YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Klijent sa bustovanim skokom/nevidljivim charom se nadje za minut guglanjem. Ne verujem ni da cu ja ponovo upasti. Bas smo bili udomljeni dojajno i samo je sve otislo u tri lepe zato sto se nekom bubuljicavom detetu digla pishica da eto, ide redom i pokazuje nadmoc cheatom userem mu se na potiljak.

 

Sve u svemu, ako oficijalni server bude valjano kontrolisan-tamo cu biti. Ili ako bude narodni server bez ovih sranja, jasno.

YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Char mi je ostao sa onim na sebi, mislim da su isljucili sleeper mod pa on nestane iz igre kad se iskljucis. Sve vazno je iz kutija nestalo. Sto kaze Feno, nema neke poente igrati ovako ako ju je ikad i bilo jer je alpha u pitanju. Nije kao da ce nesto da ostane za live ili da ce mehanika ostati ista, sigurno ce dosta promeniti. Necu da pljujem vise jer ipak je bilo zabavno.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Taman sam nabavio dva air supplya(to je 6 onih kovčega),ogradio malo gore i mislio da na onaj ulaz stavimo three door gate.

 

Rece admin da ce server biti wajpovan za jedno nedelju dana i da ce se napraviti whitelista igrača,verovatno kroz slot sistem ali treba sacekat makar betu,da ne smori igra :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...