Jump to content

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 6 months later...

malo je opao hajp za tim survival igrama, ko je izdao i opario se na početku, opario se. kapiram da bohemia gleda exit strategy, tipa nude se bilo kome većem da kupi dayz ili tako nešto. 

soni sve manje priča o h1z1 iako će ga sigurno lansirati u jednom trenutku. 

rust je još bio i OK. 

ARK ide tu i tamo.

Link to comment
Share on other sites

Ti multiji žive od teamplay-ja, Rust je solo OK, ko da igraš na hard, al nije za svakog, co-op i co-op pvp je do jaja ali prođoše godine, ne pomažu ni redovni wipes jer onda ima smisla samo binging povremeni između wipe-ova, ko casuališe osvane ko večera

Ko hoće "survival" aspekt offline bez griefera i to je pokriveno! The Long Dark, ko hoće da se smrzava i da ga izedu vuci, Stranded Deep ko hoće da dehidrira, udavi se ili da ga izedu ajkule, kapiram da ih ima još, treba da izdaju "Survival Bundle" :D Verovatno je i sve rađeno u Unity-ju, samo launcher da objedine :p

 

ARK još nisam probao plašim se da će da mi se svidi pa ću morati da kupim novu mašinu :p

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Pokušao sinoć da igram, moj prvi survival naslov ikada (ne računam 15 minuta drndanja i bataljivanja Minecrafta). Potpuno pogubljen, na official serveru, lutao okolo, našao neki napušteni grad gde je sve zaključano elektronskim bravama. Napravio sebi cipele i suknju (jer mi je igra generisala žensku), jurio teleportujećeg jelena koji je na kraju propao kroz mapu, naiđem na prvog igrača koji je samo išao pravo ka meni i upucao me lukom i strelom.

la estrella de la muerte

Link to comment
Share on other sites

Ah integralno neprskano Rust® iskustvo [:D]

Rust je hiper-realističan u tom pogledu, prvo i osnovno je da ćete ubiti drugi igrači, zašto? Jer su govna. Rust je magnet za sociopate, uglavnom agresivne i destruktivne, "Survival" deo je da preživiš njih, hrana, voda, odeća, sve to ne znači ništa spram činjenice da će da naiđe random slinavac i da te ubije jer je sebi izracionalisao da "that's what this game is about", a u suštini samo daje svojim primitivnim porivima outlet ponašajući se kao šupčina. Tog istog slinavca će da 5 minuta kasnije ubije neki proračunati čmuljavac koji je gledao kako gineš i čekao da ovom popusti pažnja a njega će pak da satru bilo koja 2 slinavca koja su prevazišla uzajamno nepoverenje i rade zajedno itd... naravoučenije, team the fuck up :D

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

E to mi se zamalo desilo nakon respawna posle arrow in the face iz prethodnog posta. Čukam ja onom kamenčinom o drvo da napravim makar kućicu jer sam skapirao da ti lik ostane negde da spava kad se izloguješ i odjednom me neko lupa po leđima - novi igrač, isto bez ičega sem kamena kao ja. Tukli smo se tako kao dva neandertalca, ostadoh na 5% hp i uštekao sam se u nekoj napuštenoj kući.

Još moram da probam da ovo igram sa društvom koje je uzeo humble bundle.

E da, na koju foru neki imaju bazuke i automatske puške? Jel to negde nađeš?

la estrella de la muerte

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Meni je bilo zanimljivo ali mi je nekako previse HC , u tom faoznu mogu igram 2 sata dnevno max . A to nije dovoljno jer i da se malo vise razgradis , raidovace te. Kad sam igroa na manjem serveru, sa jos 3 u ekipi mi smo izdominirali server i bio je smor, a kad smo presli na jaci nas su jebali ne znam ne odgovara mi igrica

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...