Jump to content

World of Warships - slobodna diskusija


Recommended Posts

Jesu bili za WoT i WoWP, kad sam ih ja na E3 pitao za WoWS, sto je bio i logican sledeci korak ovaj lik je bio u fazonu "objavicemo jos kako se priblizi open beta", izgleda da su na nasu srecu ipak procenili da bi ih mnogo ishejtovali ljudi :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Ja sam mislio da su oni odavno uvezali sve te novce za nalog a ne za igre.

Pa jesu, ali nema smisla da sve povežu dok je igra u beti. To znači da bi morali da prate šta si od zlata potrošio u kojoj igri, pa da ti posle vraćaju kada se beta završi.

Dandy [RUR]

Link to comment
Share on other sites

Da, to je tačno, kad tako pogledaš, ali opet, nije ni toliko teško "pratiti" ukoliko žele - kapiram da hoće da vide kako se to odražava na ekonomiju i potrošnju među ljudima. Ipak ni oni više nisu na vrhuncu keša koji su imali pre x godina.

Link to comment
Share on other sites

Opet, zbog čega bi to radili?

Samo bi sebi komplikovali život, a ne dobijaju ništa bitno, jer bi svakako sav potrošeni keš na zlato u beti morali nekako da refundiraju.

Ovako su omogućili prodaju premium brodova i premium vremena u beti za pravi keš, što će ostati i u finalnoj verziji posle (premium vreme kupljeno u World of Warships closed beti će biti dodato na centralni nalog kada se beta završi) i verovatno su uzeli fine pare i za to (ja sam prvi kupio onaj pack sa tri premium broda).

Edited by Dandy

Dandy [RUR]

Link to comment
Share on other sites

Ja to posmatram ovako - ako možeš da uzmeš keš danas, ne ostavljaj za sutra. Odnosno, u današnje vreme brze industrije, povećane konkurencije i trendova koji se lako menjaju, jednostavno ne žele ništa da prepuste slučaju niti da razmišljaju da li ćeš ti u međuvremenu dok oni izbace full odigrati nešto drugo i tamo potrošiti pare. Ovako ti ih uzmu sad i "mirni su". Da ne pričam što je priliv uvek dobar za cash flow :) 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...