Jump to content

World of Warships - slobodna diskusija


Recommended Posts

A jes Dule u pravu si, ja sam potpuno zaboravio na taj deo, a posto ne igra niko WoWp sam mislio da je sve razdvojeno. Sad sam guglao i bice unified account premium i sve od open bete http://worldoftanks.com/en/news/20/wargaming-announces-unified-premium-accounts/

Wargaming’s upcoming naval combat MMO World of Warships will also feature the Unified Premium Account once that title goes into open beta.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Probah, al to tolko šljašti i trepće da sam mislio da ću da dobijem napad migrene. A i ovo što je površina providna pa ne mogu da nanišanim kako treba, salve stalno padaju kratko.

 

No gusta. Vratio sam se posle jedne partije na redovno i oduševljen sam američkim t8 kruzerom. Ako neko ide tu granu čuvajte free exp da se što manje jebete sa Pensacolom. Prokletoj kanturini kad probušite zastavu valjda je i to krit. Čak mi se desilo i da su me 1shotovali singl torpedom dok sam bio full hp.

... ukusi su razlichiti... reche djavo i sede u trnje...

Link to comment
Share on other sites

Ради Дуле, само треба да будеш упоран да упаднеш, пошто је пун сервер или нешто 

 

Е то и мени није јасно, чекам по 3,4 минута да ми нађе партију а 100 људи у чекању на мом тиеру само

Link to comment
Share on other sites

Ради Дуле, само треба да будеш упоран да упаднеш, пошто је пун сервер или нешто 

 

Е то и мени није јасно, чекам по 3,4 минута да ми нађе партију а 100 људи у чекању на мом тиеру само

 

To i ja govorim. Neki trip je sa matchmakerom. Kažu na forumu da su aware of issue.

... ukusi su razlichiti... reche djavo i sede u trnje...

Link to comment
Share on other sites

Pa dobro, ok, bolje je da daju i betu za iste pare to ne sporim. Samo sto se onda opet vracamo na to da ako platis mozes da dobijes bilo sta kad god :) U smislu ako je closed beta kao pravljena za ljude koji hoce entuzijasticno da testiraju i da trpe bagove ako ih ima to malo gubi poentu ako dodje klinac koji ima pare, plati i onda krene da kuka kako mu baguje igrica koju je platio :) Isto kao sto su za Novu godinu u WoT ubacili onaj tenk koji mozes da zaradis kroz suludu misiju ili da platis 80 evra i to je to i sutradan odmah imas brdo likova koji su prosto platili. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Jbg, takav je trend danas. Isto ko što je Blizzard za HotS prodavao betu sa par sitnica bonusa za 35 evara čini mi se. Prodavaće oni svakakve zajebancije dok god ima mušterija da to plate. Na kraju to je sve digital goods, nije da moraju neku silnu industriju da pokrenu, a para kaplje.

 

 

S druge strane, tih 80 evra što spominješ za taj tenk nije isto meni, tebi ili nekom drugom u ovoj zemlji u odnosu na malog Džonija ili Svena koji nedeljno dobiju 3 puta tu cifru za džeparac. Ili će zapadnjak koji je prerastao klinačku kategoriju da se odrekne duvana nedelju dana i pazari tako neki game content uz rezon "jebeš pare, a i zdravije je". 

Edited by Dreadnought

... ukusi su razlichiti... reche djavo i sede u trnje...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...